У м'яті

  • Видавництво: IST Publishing
  • Автор: Борис Філоненко, Данил Штангеєв, Антон Резніков
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 64

Анотація

«У м'яті» Бориса Філоненка, Данила Штангеєва й Антона Резнікова — комікс про любов і провалля під ногами. Іван і Марія живуть розміреним життям: дивляться фільми, п'ють м'ятний чай і обговорюють плани на майбутнє. Іван готується до першого стрибка на лижах, Марія розробляє концепцію для виставки тимчасових об'єктів міського маркування. Їхнє життя змінюється після того як Іван зникає в кучугурах снігу. 


«У м'яті» готувався авторами 3 роки і вже в грудні буде виданий накладом у 1000 примірників. 


Про авторів:


Борис Філоненко — арт-критик, куратор, старший викладач Харківської школи архітектури. Пише про сучасне українське мистецтво і комікси. Фіналіст VII Міжнародого фестивалю мальованих історій «Бумфест» (разом з Марією Романовою) з коміксом «Вітгеншайн. Вихід».


Данил Штангеєв — графічний дизайнер, ілюстратор, автор коміксів. В 2019 році його короткі історії були надруковані в 11-му і 12-му числах збірника авторських коміксів GON. З 2016 року арт-директор в студії архітектурної візуалізації Colotune. Співпрацює з художньою студією Aza Nizi Maza.


Антон Резніков — художник та ілюстратор. Викладач і учасник колективних виставкових проектів студії Aza Nizi Maza, співавтор серії плакатів для курсу «Повільна історія мистецтва». Учасник виставки «The Kiss — Darkness and Light» (галерея Different, Лондон). Влітку і восени пише пейзажі в місті Гайдельберг (Німеччина).

Про видавництво «IST Publishing»

Незалежне видавництво IST Publishing, засноване в 2017 році, що спеціалізується на виданні non-fiction текстів в області теорії та історії мистецтва, філософії культури, соціології мистецтва, сучасної фотографії, кураторства та коміксу, перекладених з іноземних мов українською. Окремий фокус видавництва спрямовано на проведення та публікацію досліджень сучасних художніх практик в Україні.