Математика — це круто. Візуалізований довідник. 5—6 класи

  • Видавництво: 4Mamas
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

«Круто!» — саме така реакція буде супроводжувати дитину сторінками цього візуалізованого посібника з математики. Ненудна теорія, цікаві приклади з життя, алгоритми розв’язування типових завдань, завдання для відпрацювання теми, інтерактивні тести та багато-багато цікавинок!

Посібник складено за чинною програмою з математики для 5-6 класів (усі 111 тем!). Використовувати його можна для самостійного навчання вдома, змішаного або дистанційного навчання в школі, а також як додатковий пізнавальний примірник для всіх розумників та розумничок, які цікавляться математикою.

Матеріали дібрано за 55 темами для 5 класу та 56 темами для 6 класу. Завдання цікаві, візуалізовані, дібрані для того, щоб розвивати предметні та ключові компетентності учнів.

За QR кодом учні можуть пройти тести та перевірити свої знання за темою.Про видавництво «4Mamas»

«4Mamas» — проект для турботливих батьків, що допомагає виростити щасливу дитину ідеями свідомого батьківства. Автори книжок — найкращі психологи-практики та педагоги. Вони розділяють ідеї свідомого батьківства та допомагають донести їх до кожного батька і матері.