Очі з чорного дзеркала

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 144

Анотація

У цих історіях зринають примари, істоти з потойбіччя і потворні прояви людської натури. Вони постають у подобі найріднішої людини, привидом маленької дівчинки, яка стискає в крихітних долоньках єдине, що їй належало за життя, — порцелянову ляльку; демоном, що вселився в коханого, чи розбудженим у геловінську ніч монстром…

Усі, на кого таке звалилося, змушені пройти через випробування й збагнути, що страхи та уособлення зла не приходять просто так і не щезають самі по собі. З ними треба боротися, перемагаючи зло і у власній натурі.

Такі історії не завжди закінчуються добре. Де в них правда і що вони означають — вирішувати кожному.

Про видавництво «Казки Зачарованого Лісу»

Видавничий проєкт "Казки Зачарованого Лісу" - це проект письменниці Валентини Ануфрієвої, яка активно популяризує дитяче і родинне читання через «Читацький щоденник», інтерактивні і ігрові ілюстрації, через розробку і проведення квестів для дітей за мотивами своїх книжок. "Твоя поетична листівка" - це проект, що популяризує творчість сучасних українських авторів та ілюстраторів. У форматі листівок ми видаємо творчість учасників, яку потім презентуємо на літературних і книжкових фестивалях.