Комплект зі збірника інфографік «Чого не вчать у школі» та книжки-тренінгу «Мрій. Плануй. Досягай»

  • Видавництво: Моноліт
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 104

Анотація

Що таке успіх для нового покоління? Які навички необхідні, щоб стати успішним? Як їх розвинути? Цим і багатьом іншим запитанням ми присвятили книжку-бестселер «Чого не вчать у школі»: 6 глав і понад 100 сторінок на теми цінностей, упевненості, емпатії та самоорганізації. Ця книжка допоможе дитині стати більш самостійною, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточенням, розуміти свої емоції й керувати ними, усвідомити цінність життя та здоров’я.

А книжка-тренінг «Мрій. Плануй. Досягай» допоможе не тільки закріпити отримані знання, а й удосконалити їх на практиці.Про видавництво «Моноліт»

«Моноліт» створює новий підрозділ у добре відомому багатьом українським автомобілістам видавництві, яке вже понад десять років випускає якісну автолітературу. Зараз до інструкцій з експлуатації машин додалися «інструкції з правильної експлуатації себе» — свого потенціалу, здібностей і талантів. Це книжки, присвячені особистісному зростанню від відомих іноземних бізнес-тренерів і психологів у гарному українському перекладі. Вони стануть Вашими провідниками на шляху до досконалості й успіху!