Анатомія ритейлу

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 816

Анотація

Ця книга про «королеву економіки» – роздрібну торгівлю. У колективній монографії викладено досвід менеджменту «Наш Край» та SPAR Україна за двадцять років свого не простого, проте результативного розвитку. Автори поділилися прикладними аспектами ритейлу, теоретично обґрунтовуючи їх, та надали корисні поради, які дозволять результативно розвинути роздрібний бізнес із нуля та підвищити ефективність наявного.

Монографія є не тільки унікальною за змістом, а і за формою: у книгу включено десятки творів найкращих сучасних українських художників із колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Це, з одного боку, підвищить рівень засвоєння матеріалу, а з іншого – забезпечить розвиток естетичного інтелекту читача та сприятиме зацікавленості мистецтвом. Ми живемо в епоху інформаційного «потопу» і водночас тотального дефіциту часу, тому паралелізм пізнання – професійного та естетичного – є одним зі шляхів вирішення цих проблем.

Книга створена для кожного, хто займається ритейлом або планує вибрати цей напрямок розвитку. Тут для себе корисну інформацію знайдуть: теоретики та практики торгівлі; виробники та дистриб’ютори; викладачі пред- метів про торгівлю та їхні студенти; кожен, хто цікавиться проблемами цієї галузі економіки.

Про видавництво «Музей сучасного українського мистецтва Корсаків»

Загальна площа музейного комплексу становить близько 5 000 кв. м і містить низку виставкових залів. Площа постійної експозиції займає 3000 кв. м. У музеї представлено роботи понад 100 видатних митців (більш як 800 арт-об’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.