Стилістика сучасної англійської мови :: English Stylistics

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 304

Анотація

Навчальний посібник “English Stylistics” містить теоретичний та практичний матеріал із дисципліни “Стилістика сучасної англійської мови”. Змістом посібника передбачено: ознайомити студентів з тематичним планом лекційних занять; подати короткий зміст теоретичного матеріалу лекцій; надати проміжні питання / завдання для засвоєння кожного пункту плану та питання для самоконтролю; список питань для підготовки до семінарів; рекомендувати список основної літератури до курсу, який має на меті допомогти студентам зрозуміти та засвоїти теоретичний матеріал. Тестові та індивідуальні завдання сприяють засвоєнню матеріалу впродовж аудиторної та самостійної роботи над теоретико-практичним курсом.

Для студентів спеціальності 035 – “Філологія”, а також для всіх, хто навчається самостійно чи прагне підвищити кваліфікацію у лінгвістичних студіях.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.