Аналіз та обробка потоків даних засобами обчислювального інтелекту

  • Рік видання: 2016
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 236

Анотація

Запропоновано нові підходи та методи обчислювального інтелекту на основі гібридизації відомих напрямів та надання їм адаптивних властивостей, що дає можливість обробляти послідовності даних у формі багатовимірних часових рядів великої розмірності або потоків відео, що надходять на опрацювання або з зовнішнього середовища, або із надвеликих баз даних (VLDB) (концепція Big Data) у режимі реального часу.

Розглянуто автоматичні методи сегментації кадрів відопотоку, ідентифікації руху та відслідковування рухомих об’єктів у відеопотоках для розв’язання сучасних прикладних задач, які ґрунтуються на концепції Computer Vision.

Для наукових працівників, інженерів, аспірантів і студентів, що займаються технологіями в області обчислювального інтелекту. Корисною книга буде також для студентів, магістрів, аспірантів, які спеціалізуються в галузі систем штучного інтелекту.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.