Аналіз та обробка потоків даних засобами обчислювального інтелекту

  • Рік видання: 2016
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 236

Анотація

Запропоновано нові підходи та методи обчислювального інтелекту на основі гібридизації відомих напрямів та надання їм адаптивних властивостей, що дає можливість обробляти послідовності даних у формі багатовимірних часових рядів великої розмірності або потоків відео, що надходять на опрацювання або з зовнішнього середовища, або із надвеликих баз даних (VLDB) (концепція Big Data) у режимі реального часу.

Розглянуто автоматичні методи сегментації кадрів відопотоку, ідентифікації руху та відслідковування рухомих об’єктів у відеопотоках для розв’язання сучасних прикладних задач, які ґрунтуються на концепції Computer Vision.

Для наукових працівників, інженерів, аспірантів і студентів, що займаються технологіями в області обчислювального інтелекту. Корисною книга буде також для студентів, магістрів, аспірантів, які спеціалізуються в галузі систем штучного інтелекту.

Про видавництво «Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»»

Видання навчальної, наукової, науково-популярної, довідкової літератури. Редакційно-видавничі, додрукарські, поліграфічні послуги. Розповсюдження видавничої продукції, власна мережа книгарень у НУ «Львівська політехніка».