Королівське пограбування

  • Видавництво: Nash Format
  • Автор: Сергій Свириденко
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Наталія Котилевська
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: інтегральна
  • Кількість сторінок: 88

Анотація

Веселий дитячий детектив із принцом, принцесами і... стоніжками!

ТЕМАТИКА КНИГИ

Література для дітей, 6+, пригоди, гумор, казки, дитячий детектив.

ОПИС КНИЖКИ СЕРГІЯ СВИРИДЕНКА «КОРОЛІВСЬКЕ ПОГРАБУВАННЯ»

Принцеса Нікусяка, гуляючи в королівському саду, випадково наступила на ногу стоніжці. Розлючена стоніжка вимагає за це «сто тисяч мільйонів» компенсації. Але грошей у королівстві катма, а легковажний король ліпить із боргового листа паперовий літачок і запускає його у вікно палацу. І тоді стоніжки захоплюють у полон принца й двох принцес — і починається весела катавасія! Смішнюча, аж реготнюча повість-казка Сергія Свириденка «Королівське пограбування» сподобається як дівчаткам, так і хлопчикам. Та й батьки знайдуть у нібито невимушених дитячих жартах багато дорослої мудрості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА «КОРОЛІВСЬКЕ ПОГРАБУВАННЯ»

Для дітей, 6+, сучасних креативних непосидючок, які полюбляють веселі пригоди з принцами й принцесами, таємничі розслідування і цікаві ігри; а також для батьків, які переймаються творчим розвитком і почуттям гумору своїх дітей.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ЦЮ КНИГУ?

Тому що в цій книжці є все, що так полюбляють сучасні діти: цікава й смішнюча історія з принцами й принцесами, розслідування таємничого пограбування королівської скарбниці, хвацькі персонажі, а ще багато влучних паралелей із «дорослим» світом. Повість Сергія Свириденка «Королівське пограбування» – переможець літературного конкурсу «Напишіть про мене книжку» на найкращий твір, у героях якого сучасні діти зможуть упізнати себе.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

«Принцеса-блоґерка» Олег Чаклун, «Наш формат», 2020рік;

«Зюзя» Сергій Куцан, «Фонтан казок», 2018 рік.

ВІДГУК ПРО КНИГУ «КОРОЛІВСЬКЕ ПОГРАБУВАННЯ»

Кумедна історія про сучасних принцес і принца, які переживають разом із дорослими Велику Королівську Кризу, читається на одному подиху. А королем бути не так просто й весело, як здається на перший погляд, особливо, якщо ти не дуже розумний, а королева гостює у родичів. Випадковість, неочікувана «війна» з багатоніжками, дитячі безпосередність та розум рятують королівство від справжньої безглуздої війни й занепаду.

Вікторія Поліщук, критик, експертка з дитячої літератури, бібліотекарка (м. Кропивницький)

Про видавництво «Nash Format»

Nash Format Publishing, founded in 2006, is a leader of business and worldview literature. Nash Format publishes high-quality nonfiction in Ukrainian and in 2020 founded the Children's Editorial Office to create books for Ukrainian children with which they will grow up smart and talented. The goal is to form a new Ukrainian elite and change the scale of readers' thinking. Among the published books: works of Nobel and Pulitzer Prize winners, bestsellers of The New York Times and The Economist.