Королівське пограбування

  • Видавництво: Наш Формат
  • Автор: Сергій Свириденко
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Наталія Котилевська
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: інтегральна
  • Кількість сторінок: 88

Анотація

Веселий дитячий детектив із принцом, принцесами і... стоніжками!

ТЕМАТИКА КНИГИ

Література для дітей, 6+, пригоди, гумор, казки, дитячий детектив.

ОПИС КНИЖКИ СЕРГІЯ СВИРИДЕНКА «КОРОЛІВСЬКЕ ПОГРАБУВАННЯ»

Принцеса Нікусяка, гуляючи в королівському саду, випадково наступила на ногу стоніжці. Розлючена стоніжка вимагає за це «сто тисяч мільйонів» компенсації. Але грошей у королівстві катма, а легковажний король ліпить із боргового листа паперовий літачок і запускає його у вікно палацу. І тоді стоніжки захоплюють у полон принца й двох принцес — і починається весела катавасія! Смішнюча, аж реготнюча повість-казка Сергія Свириденка «Королівське пограбування» сподобається як дівчаткам, так і хлопчикам. Та й батьки знайдуть у нібито невимушених дитячих жартах багато дорослої мудрості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА «КОРОЛІВСЬКЕ ПОГРАБУВАННЯ»

Для дітей, 6+, сучасних креативних непосидючок, які полюбляють веселі пригоди з принцами й принцесами, таємничі розслідування і цікаві ігри; а також для батьків, які переймаються творчим розвитком і почуттям гумору своїх дітей.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ЦЮ КНИГУ?

Тому що в цій книжці є все, що так полюбляють сучасні діти: цікава й смішнюча історія з принцами й принцесами, розслідування таємничого пограбування королівської скарбниці, хвацькі персонажі, а ще багато влучних паралелей із «дорослим» світом. Повість Сергія Свириденка «Королівське пограбування» – переможець літературного конкурсу «Напишіть про мене книжку» на найкращий твір, у героях якого сучасні діти зможуть упізнати себе.

КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ

«Принцеса-блоґерка» Олег Чаклун, «Наш формат», 2020рік;

«Зюзя» Сергій Куцан, «Фонтан казок», 2018 рік.

ВІДГУК ПРО КНИГУ «КОРОЛІВСЬКЕ ПОГРАБУВАННЯ»

Кумедна історія про сучасних принцес і принца, які переживають разом із дорослими Велику Королівську Кризу, читається на одному подиху. А королем бути не так просто й весело, як здається на перший погляд, особливо, якщо ти не дуже розумний, а королева гостює у родичів. Випадковість, неочікувана «війна» з багатоніжками, дитячі безпосередність та розум рятують королівство від справжньої безглуздої війни й занепаду.

Вікторія Поліщук, критик, експертка з дитячої літератури, бібліотекарка (м. Кропивницький)

Про видавництво «Наш Формат»

Видавництво «Наш Формат», засноване в 2006 році, – лідер на ринку ділової та світоглядної літератури. «Наш Формат» видає якісний нонфікшн українською, а також у 2020 заснував Дитячу редакцію, щоб творити для українських дітей книжки, з якими вони виростуть розумними і талановитими. Мета - формувати нову українську еліту та змінювати масштаб мислення читачів. Серед виданих книг: твори лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, бестселери New York Times та The Economist.