Знайомимося з творінням. Практичний посібник для юних натуралістів

  • Видавництво: Knigonosha
  • Автор: Констанція Кроссман
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Олексій Декань
  • Перекладач: Інна Дубовик
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 176

Анотація

Ви коли-небудь спостерігали за дитиною, яка грається біля струмка: як вона переходить його убрід, щоби спіймати дрібну рибку, підносить камінці й розглядає їх на сонці, збирає дикі квіти і вдихає аромат м’яти, що росте уздовж берега?

Ця книжка написана для тих, хто любить досліджувати довколишній світ, вона має відповісти на запитання про те, як і чому Бог створив речі такими, які вони є, і надихнути нас прославити Творця.

Заняття стають особливо захопливими, якщо передбачають, що, навчаючись самі, ми ділимося своїми знаннями з іншими. Ми розкриватимемо Божі таємниці, розглядаючи деталі, вивчаючи наукові відкриття, але найперше - досліджуючи біблійні факти, які нам відкрив Творець.

Чому ж потрібно підкреслювати, що наш світ - створений? Описані в книзі Буття істини слугують підставою для нашої віри в Бога і ставлення до людини як створеної та улюбленої Богом, а також відповідальної перед Ним.

Наші діти рідко мають справу з хоч би якоюсь інформацією на підтримку моделі світу, створеного Богом, тоді як учені-еволюціоністи повсюдно поширюють свої висновки. З іншого боку, останнім часом вийшли друком чудові матеріали, які роз’яснюють різні питання полеміки між прихильниками теорій створення та еволюції.

Дуже часто підлітків у школі просять підготувати реферати на тему створення світу або еволюційної теорії - але, на жаль, вони майже не мають доступу до інформації про теорію створення світу Богом. Тому ми долучили до списку джерел інформацію про видавництва та веб-сайти, які мають необхідну інформацію.


Про видавництво «Knigonosha»

Publishing house specializes in publishing the most interesting works of Christian authors of present and past time in the genres of religious publicity and fiction.