Знайомимося з творінням. Практичний посібник для юних натуралістів

  • Видавництво: Книгоноша
  • Автор: Констанція Кроссман
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Олексій Декань
  • Перекладач: Інна Дубовик
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 176

Анотація

Ви коли-небудь спостерігали за дитиною, яка грається біля струмка: як вона переходить його убрід, щоби спіймати дрібну рибку, підносить камінці й розглядає їх на сонці, збирає дикі квіти і вдихає аромат м’яти, що росте уздовж берега?

Ця книжка написана для тих, хто любить досліджувати довколишній світ, вона має відповісти на запитання про те, як і чому Бог створив речі такими, які вони є, і надихнути нас прославити Творця.

Заняття стають особливо захопливими, якщо передбачають, що, навчаючись самі, ми ділимося своїми знаннями з іншими. Ми розкриватимемо Божі таємниці, розглядаючи деталі, вивчаючи наукові відкриття, але найперше - досліджуючи біблійні факти, які нам відкрив Творець.

Чому ж потрібно підкреслювати, що наш світ - створений? Описані в книзі Буття істини слугують підставою для нашої віри в Бога і ставлення до людини як створеної та улюбленої Богом, а також відповідальної перед Ним.

Наші діти рідко мають справу з хоч би якоюсь інформацією на підтримку моделі світу, створеного Богом, тоді як учені-еволюціоністи повсюдно поширюють свої висновки. З іншого боку, останнім часом вийшли друком чудові матеріали, які роз’яснюють різні питання полеміки між прихильниками теорій створення та еволюції.

Дуже часто підлітків у школі просять підготувати реферати на тему створення світу або еволюційної теорії - але, на жаль, вони майже не мають доступу до інформації про теорію створення світу Богом. Тому ми долучили до списку джерел інформацію про видавництва та веб-сайти, які мають необхідну інформацію.


Про видавництво «Книгоноша»

Видавництво спеціалізується на виданні найбільш цікавих творів християнських авторів сучасності та минулих років у жанрах релігійної публіцистики та художньої літератури.