Бізнес як конструктор

  • Видавництво: Rostyslav Burlaka Publishing
  • Автор: Андрій Мирошніченко
  • Мова видання: Російська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 252

Анотація

У книзі білоруського автору представлені інструменти, які дозволяють оперативно трансформувати бізнес-модель фірми в залежності від ситуації, що складається в ланцюжку створення цінності, в яку вона включена. В першу чергу в книзі викладено універсальна системна модель фірми, яка дозволяє розрахувати вплив обмеженого набору факторів на грошові потоки фірми, виявляти і знімати її внутрішні системні обмеження. Потім представлена ​​схема реконструкції галузевих ланцюжків фірми, визначення її функцій щодо кожної з ланцюжка, алгоритм прийняття рішень про дії в кожній з ланцюжків.

Нарешті, автор запропонував оригінальний підхід до опису фірми як виробничого активу, на основі якого з'являється можливість формувати нові галузеві ланцюжка, шляхом рекомбінації взаємодії різних фірм між собою в рамках процесів кооперації, інтеграції та координації.

У книзі наводиться теоретичне обґрунтування кожної моделі, а також приклади практичного застосування інструментів, взяті та консультаційної практики автора.

Про видавництво «Rostyslav Burlaka Publishing»

The publishing house was established in 2016 by Rostyslav Burlaka - a psychotherapist and founder of the Ukrainian Internet Bookstore of psychological literature ufreida.com.ua. Our books are useful for professional psychologists, psychotherapists and coaches, as well as for anyone interested in psychoanalysis, psychology, philosophy and self-development.