Бізнес як конструктор

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 252

Анотація

У книзі білоруського автору представлені інструменти, які дозволяють оперативно трансформувати бізнес-модель фірми в залежності від ситуації, що складається в ланцюжку створення цінності, в яку вона включена. В першу чергу в книзі викладено універсальна системна модель фірми, яка дозволяє розрахувати вплив обмеженого набору факторів на грошові потоки фірми, виявляти і знімати її внутрішні системні обмеження. Потім представлена ​​схема реконструкції галузевих ланцюжків фірми, визначення її функцій щодо кожної з ланцюжка, алгоритм прийняття рішень про дії в кожній з ланцюжків.

Нарешті, автор запропонував оригінальний підхід до опису фірми як виробничого активу, на основі якого з'являється можливість формувати нові галузеві ланцюжка, шляхом рекомбінації взаємодії різних фірм між собою в рамках процесів кооперації, інтеграції та координації.

У книзі наводиться теоретичне обґрунтування кожної моделі, а також приклади практичного застосування інструментів, взяті та консультаційної практики автора.

Про видавництво «Видавництво психологічної літератури Ростислава Бурлаки»

Видавництво створено у 2016 році Ростиславом Бурлакою — психотерапевтом та засновником інтернет-книгарні психологічної літератури ufreida.com.ua. Наші видання корисні як для професійних психологів, психотерапевтів та коучів, так і для всіх, хто цікавиться психоаналізом, психологією, філософією та саморозвитком.