Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей

  • Видавництво: ARTBOOKS
  • Автор: Дональд Рос
  • Мова видання: Українська мова
  • Перекладач: Nataliia Slipenko
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

Чимало наших ідей залишаються нереалізованими. Чому? «Немає часу!» — перш за все скажете ви, і частково матимете рацію. Дональд Рос із власного досвіду розповідає про все, що вам давно хотілося довідатись: звички, стиль і спосіб життя, мозкові процеси, побут, час творчих людей. Тож ця книжка буде актуальною для будь-кого — досвідченого митця чи аматора, студента чи професійного дизайнера, власника бізнесу або домогосподарки. Абсолютно КОЖНА людина знайде для себе потрібні ключики до управління своїм часом! Чиста магія!


Дональд Рос — дизайнер шрифтів, творчий підприємець і лектор у нідерландській Королівській академії мистецтв. Його роботи здебільшого призначені для екранів: це і титри до фільмів, і складні інтерфейси для смартфонів. Дональд сам запускає проєкти, оскільки йому подобається втілювати в життя нові ідеї. Його головна проблема — занадто багато ідей і занадто мало часу. Ось чому він придумав метод «списку справ для невиконання» і написав цю книжку.


Основна ідея книжки словами автора: «Якщо ви працюєте над багатьма ідеями одночасно, з’являється чималий ризик не закінчити жодної. Або створити те, що нікому не сподобається. На втілення всіх ідей часу просто не вистачає. А отже, його потрібно розподіляти з розумом».

Про видавництво «ARTBOOKS»

Publishing House Artbooks established in 2015. Our goal is to publish books for children from their birth to older. We mainly pay attention to republishing foreign books, which are worldwide known best sellers of children's literature, and present them on Ukrainian market.