Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

Чимало наших ідей залишаються нереалізованими. Чому? «Немає часу!» — перш за все скажете ви, і частково матимете рацію. Дональд Рос із власного досвіду розповідає про все, що вам давно хотілося довідатись: звички, стиль і спосіб життя, мозкові процеси, побут, час творчих людей. Тож ця книжка буде актуальною для будь-кого — досвідченого митця чи аматора, студента чи професійного дизайнера, власника бізнесу або домогосподарки. Абсолютно КОЖНА людина знайде для себе потрібні ключики до управління своїм часом! Чиста магія!


Дональд Рос — дизайнер шрифтів, творчий підприємець і лектор у нідерландській Королівській академії мистецтв. Його роботи здебільшого призначені для екранів: це і титри до фільмів, і складні інтерфейси для смартфонів. Дональд сам запускає проєкти, оскільки йому подобається втілювати в життя нові ідеї. Його головна проблема — занадто багато ідей і занадто мало часу. Ось чому він придумав метод «списку справ для невиконання» і написав цю книжку.


Основна ідея книжки словами автора: «Якщо ви працюєте над багатьма ідеями одночасно, з’являється чималий ризик не закінчити жодної. Або створити те, що нікому не сподобається. На втілення всіх ідей часу просто не вистачає. А отже, його потрібно розподіляти з розумом».

Про видавництво «АРТБУКС»

Видавництво «Артбукс» працює з 2015 року. Наша місія – допомагати батькам ростити щасливих і допитливих дітей. Тому ми видаємо найкрасивіші, найцікавіші та найкорисніші дитячі книги − віммельбухи, енциклопедії, книжки-ігри, розвивалки, малювалки та багато іншого.