Міра. #друзі, #кохання, #рік мого життя

  • Видавництво: Nash Format
  • Автор: Сабіне Лемір , Расмус Брейнгой
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Расмус Брейнгой
  • Перекладач: Олександра Григоренко
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 96

Анотація

Веселий комікс про дівчинку, яка пробує закохатися.


ТЕМАТИКА КНИГИ

Література для дітей, 10+, комікси, почуття


ПРО КНИЖКУ "МІРА. #ДРУЗІ, #КОХАННЯ, #РІК МОГО ЖИТТЯ" САБІНЕ ЛЕМІР, РАСМУС БРЕЙНГОЙ

Графічний роман «Міра» популярних у Європі данських авторів Сабіне Лемір і Расмуса Брейнгоя – це книжка з трьома гештеґами просто на обкладинці: #друзі, #кохання, #рікмогожиття. Блоґ-щоденник дівчинки, у якому вона розповідає про взаємини з друзями, намагання осмислити приваби й каверзи кохання і взагалі про все, що наповнює життя сучасної школярки-«середньокласниці»


Історія трохи кумедна, дуже світла, сповнена розмаїтих хвилювань, а головне – дуже-дуже щира! Важливо те, що радощі й хвилювання Міри ті самі, які переживають її українські однолітки, дівчатка й хлопчики.


КОМУ СПОДОБАЄТЬСЯ КНИЖКА

Для дітей, 10+, які пере живають непросту пору дорослішання, активно цікавляться темами дружби, закоханості, почуттів і особами протилежної статі; а також для батьків, які прагнуть гармонійно розвивати емоції своїх дітей.


ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ КНИГУ "МІРА. #ДРУЗІ, #КОХАННЯ, #РІК МОГО ЖИТТЯ"

Це напрочуд модний нині жанр – графічний роман або комікс, себто сюжет здебільшого передається через малюнки, а тексту хоч і небагато, зате він дуже «смачний» і емоційно наснажений. Створили цю книжку данські автори: письменниця Сабіне Лемір і художник Расмус Брейнгой – українським читачам ще не відомі, але в Європі дуже популярні. Серія коміксів про дівчинку Міру перекладена багатьма мовами, зокрема німецькою, англійською та польською.


ПРО АВТОРКУ І ХУДОЖНИКА

Сабіне Лемір – відома данська дитяча письменниця і дизайнерка. Авторка графічних романів для дітей та підлітків (особливу популярність здобула серія коміксів про дівчинку Міру), книжок про хобі та статеве дозрівання. Лемір – фахова дизайнерка, і в історіях, які вона створює для дітей та молоді, часто є рецепти випічки й корисні поради. Сцени в її книжках часто жартівливі, але Лемір також змальовує виклики, з якими може зіткнутися молода людина (як-то життя дитини в сім’ї, де батьки розлучені), та все інше, що наповнює життя підлітка в Інтернеті та поза ним.


Расмус Брейнгой – популярний данський ілюстратор, карикатурист і художник-візуаліст. Закінчив Художню академію в Рейк’явіку (Ісландія). Працював карикатуристом у популярних данських газетах, розмалював Данський аквапарк та дитячий відділ Головної бібліотеки Гентофте. Проілюстрував кілька десятків книжок, у тім числі власного авторства. Ілюстрації та картини Брейнгоя виразні, грайливі та зухвалі, з наївними фігурами та виразними коміксовими елементами.


КНИЖКИ, СХОЖІ ЗА ТЕМАТИКОЮ

Тетяна Стрижевська, ілюстрації Ольги Кузнєцової. Файні товсті дівки, йо! Наш Формат, 2021

Про видавництво «Nash Format»

Nash Format Publishing, founded in 2006, is a leader of business and worldview literature. Nash Format publishes high-quality nonfiction in Ukrainian and in 2020 founded the Children's Editorial Office to create books for Ukrainian children with which they will grow up smart and talented. The goal is to form a new Ukrainian elite and change the scale of readers' thinking. Among the published books: works of Nobel and Pulitzer Prize winners, bestsellers of The New York Times and The Economist.