Міра. #друзі, #кохання, #рік мого життя

  • Видавництво: Наш Формат
  • Автор: Сабіне Лемір , Расмус Брейнгой
  • Мова видання: Українська мова
  • Іллюстратор: Расмус Брейнгой
  • Перекладач: Олександра Григоренко
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 96

Анотація

Веселий комікс про дівчинку, яка пробує закохатися.


ТЕМАТИКА КНИГИ

Література для дітей, 10+, комікси, почуття


ПРО КНИЖКУ "МІРА. #ДРУЗІ, #КОХАННЯ, #РІК МОГО ЖИТТЯ" САБІНЕ ЛЕМІР, РАСМУС БРЕЙНГОЙ

Графічний роман «Міра» популярних у Європі данських авторів Сабіне Лемір і Расмуса Брейнгоя – це книжка з трьома гештеґами просто на обкладинці: #друзі, #кохання, #рікмогожиття. Блоґ-щоденник дівчинки, у якому вона розповідає про взаємини з друзями, намагання осмислити приваби й каверзи кохання і взагалі про все, що наповнює життя сучасної школярки-«середньокласниці»


Історія трохи кумедна, дуже світла, сповнена розмаїтих хвилювань, а головне – дуже-дуже щира! Важливо те, що радощі й хвилювання Міри ті самі, які переживають її українські однолітки, дівчатка й хлопчики.


КОМУ СПОДОБАЄТЬСЯ КНИЖКА

Для дітей, 10+, які пере живають непросту пору дорослішання, активно цікавляться темами дружби, закоханості, почуттів і особами протилежної статі; а також для батьків, які прагнуть гармонійно розвивати емоції своїх дітей.


ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ КНИГУ "МІРА. #ДРУЗІ, #КОХАННЯ, #РІК МОГО ЖИТТЯ"

Це напрочуд модний нині жанр – графічний роман або комікс, себто сюжет здебільшого передається через малюнки, а тексту хоч і небагато, зате він дуже «смачний» і емоційно наснажений. Створили цю книжку данські автори: письменниця Сабіне Лемір і художник Расмус Брейнгой – українським читачам ще не відомі, але в Європі дуже популярні. Серія коміксів про дівчинку Міру перекладена багатьма мовами, зокрема німецькою, англійською та польською.


ПРО АВТОРКУ І ХУДОЖНИКА

Сабіне Лемір – відома данська дитяча письменниця і дизайнерка. Авторка графічних романів для дітей та підлітків (особливу популярність здобула серія коміксів про дівчинку Міру), книжок про хобі та статеве дозрівання. Лемір – фахова дизайнерка, і в історіях, які вона створює для дітей та молоді, часто є рецепти випічки й корисні поради. Сцени в її книжках часто жартівливі, але Лемір також змальовує виклики, з якими може зіткнутися молода людина (як-то життя дитини в сім’ї, де батьки розлучені), та все інше, що наповнює життя підлітка в Інтернеті та поза ним.


Расмус Брейнгой – популярний данський ілюстратор, карикатурист і художник-візуаліст. Закінчив Художню академію в Рейк’явіку (Ісландія). Працював карикатуристом у популярних данських газетах, розмалював Данський аквапарк та дитячий відділ Головної бібліотеки Гентофте. Проілюстрував кілька десятків книжок, у тім числі власного авторства. Ілюстрації та картини Брейнгоя виразні, грайливі та зухвалі, з наївними фігурами та виразними коміксовими елементами.


КНИЖКИ, СХОЖІ ЗА ТЕМАТИКОЮ

Тетяна Стрижевська, ілюстрації Ольги Кузнєцової. Файні товсті дівки, йо! Наш Формат, 2021

Про видавництво «Наш Формат»

Видавництво «Наш Формат», засноване в 2006 році, – лідер на ринку ділової та світоглядної літератури. «Наш Формат» видає якісний нонфікшн українською, а також у 2020 заснував Дитячу редакцію, щоб творити для українських дітей книжки, з якими вони виростуть розумними і талановитими. Мета - формувати нову українську еліту та змінювати масштаб мислення читачів. Серед виданих книг: твори лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, бестселери New York Times та The Economist.