Тільки двічі живемо... Юрій Рудавський. Особистість. Науковець. Ректор

  • Рік видання: 2008
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 320

Анотація

У книзі пам’яті упорядники намагалися розкрити багатогранний образ великого керівника, вченого і життєлюба через розгорнуте дослідження його родоводу і біографії, через спогади тих, хто знав Юрія Кириловича на різних етапах його життя, через його найважливіші концептуальні праці про розвиток високої школи і Львівської політехніки зокрема. Подано також матеріали преси, які розповідають про різні події в житті Політехніки, тісно пов’язані з діяльністю Юрія Рудавського, інтерв’ю, з яких ректор постає як видатна особистість з державницьким мисленням, сильною волею і добрим, чуйним серцем.

Видання містить повну бібліографію праць Юрія Рудавського, перелік його досягнень і нагород, велику кількість фотографій. Окремий розділ присвячено церемонії прощання і поховання на Личаківському цвинтарі у Львові.

Про видавництво «Publishing House of Lviv Polytechnic National University»

We publish different reference literature, fiction and advertisement literature. We provide complete service of publishing operations. Distribution of publishing products in our own chain of bookstores at the Lviv Polytechnic National University.