Тільки двічі живемо... Юрій Рудавський. Особистість. Науковець. Ректор

  • Рік видання: 2008
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 320

Анотація

У книзі пам’яті упорядники намагалися розкрити багатогранний образ великого керівника, вченого і життєлюба через розгорнуте дослідження його родоводу і біографії, через спогади тих, хто знав Юрія Кириловича на різних етапах його життя, через його найважливіші концептуальні праці про розвиток високої школи і Львівської політехніки зокрема. Подано також матеріали преси, які розповідають про різні події в житті Політехніки, тісно пов’язані з діяльністю Юрія Рудавського, інтерв’ю, з яких ректор постає як видатна особистість з державницьким мисленням, сильною волею і добрим, чуйним серцем.

Видання містить повну бібліографію праць Юрія Рудавського, перелік його досягнень і нагород, велику кількість фотографій. Окремий розділ присвячено церемонії прощання і поховання на Личаківському цвинтарі у Львові.

Про видавництво «Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»»

Видання навчальної, наукової, науково-популярної, довідкової літератури. Редакційно-видавничі, додрукарські, поліграфічні послуги. Розповсюдження видавничої продукції, власна мережа книгарень у НУ «Львівська політехніка».