Звернення Президента України до учасників, організаторів та гостей 29 BookForum

Звернення Президента України до учасників, організаторів та гостей  29 BookForum

Шановні друзі! 


Щиро вітаю в гостинному Львові BookForum — важливу книговидавничу подію, яка тримає у цей непростий час свій інтелектуальний фронт. 

Уже більш ніж пів року світ є свідком того, як російська агресія нищить наші території, українську культуру, мову, книгу як символ свободи і незламності нашого народу. Сьогодні, коли Збройні Сили України мужньо боронять рідну країну від ворожої навали, для нас життєво необхідно зберегти національну культуру й ідентичність. Саме тому ми на всіх платформах доносимо світові правду про те, що відбувається зараз в Україні, про свавілля і злочини росіян проти людяності. 

Дякую міжнародним друзям і партнерам за те, що стоїте разом з нами у цій війні. Нині ви стали амбасадорами України у боротьбі за свободу та демократичні цінності всієї Європи. Переконаний, що разом ми переможемо. 

Вдячний організаторам форуму за багаторічну відданість справі й активну громадянську позицію, за вагомий внесок у вітчизняну книговидавничу сферу та розширення просторів культурної дипломатії. Ціную ваші зусилля з розвитку української європейської культури, її конкурентоздатності як нашого внеску у будівництво спільного європейського дому. 

Бажаю учасникам BookForum змістовного спілкування та реалізації амбітних планів. Добра, перемоги і миру всім. Слава Україні! 

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ