#на_почитай: 10 книг про неймовірне кохання

#на_почитай: 10 книг про неймовірне кохання

Це ніжне та романтичне свято вже зовсім скоро святкуватимуть усі закохані — День Святого Валентина. Його атмосфера просякнута зворушливими почуттями, неповторними емоціями та справжнім коханням. Однак якщо їх не вистачає у Вашому житті, ця добірка книг українських видавців про неймовірні історії кохання подарує незабутню атмосферу у цей особливий день.


Квартира на двох • Vivat

Автор: Бет О'Лірі

Переклад: Олександра Гульовата


Захопливий любовний роман, у якому історія кохання головних героїв змушує співпереживати їм, пірнаючи в безмежний океан емоцій та почуттів разом. Адже вони проживають в одній квартирі, щодня користуються одними і тими ж речами, розділяють одні й ті ж затишок і комфорт, проте ніколи ще не зустрічались. 


Наші душі вночі • #книголав

Автор: Кент Гаруф

Переклад: Ольга Захарченко


Ліричний роман, що розповідає неймовірно зворушливу історію про другий шанс знайти своє кохання у житті. Головні герої – зрілі, самотні сусіди, що багато років живуть у невеликому містечку, у порожніх будинках. Проте одного вечора хтось наважиться зробити незвичайну пропозицію…  


Маленька книгарня щастя • Рідна Мова

Автор: Дженні Колган

Переклад: Олеся Сандига


Романтична проза, що дарує неймовірну легкість і заряд енергії та розповідає про захопливу історію дівчини, яка спробує втілити власну мрію – відкрити книгарню. Книга сповнена чарівною атмосферою щоденних змін, знайомств та подій, які б, мабуть, ніколи не трапились у цьому маленькому містечку.


Наші хімічні серця • BookChef 

Автор: Крістал Сазерленд

Переклад: Юлія Підгорна


Історія першого кохання така зворушлива, ніжна та неповторна. Хіба щось може зруйнувати ці почуття? Звичайно, адже між головними героями немає тієї бажаної взаємності, яка б допомогла їм розділити неймовірні емоції, що переповнювали їх серця. 


Японський коханець • Видавництво Анетти Антоненко

Автор: Ісабель Альєнде

Переклад: Сергій Борщевський


У книзі переплітається кілька часових ліній, які сповнені історією про людські душі, справжню дружбу, про війну, життя й смерть, кривду і розпусту. Вона також розповідає про кохання головної героїні, яке виникло всупереч усім обставинам. Адже вони різні за віком, походженням, соціальним станом та ніколи не мали б зустрітися…


Книга Бойфрендз. Історії про жінок та їхнє пристрасне, ніжне, безглузде й солодке кохання • Брайт Букс

Автори: Ірина Тетера, Олександра Орлова, Мирослава Кошка, Оксана Боровець


Це збірка про романтичні та по-своєму драматичні історії жінок. Тринадцять розповідей не лише про кохання жінки до чоловіка, а насамперед – про любов жінки до себе.


Усім хлопцям, яких я кохала… • Ранок

Автор: Дженні Хан

Переклад: Тамара Марунич


Книга розповідає про проблеми підліткового віку: дорослішання, дружбу та сімейні стосунки, які сповнені сварками і непорозуміннями та, звісно, примиренням, а також коханням, ревнощами, сумнівами, зрадами. Ця захоплива історія точно нікого не залишить байдужим.


Сповнена віри • Фабула

Автор: Еліс Хоффман

Перекладач: Дар’я Погребняк


Усе розпочинається з нещасного випадку у житті головної героїні. Проте трагічна доля не зламала її дух та віру у краще. Ця історія просякнута справжньою любов’ю та світлими почуттями, адже героїня стане щасливою після того, як уже позбавила себе права на щастя. Вона покохає і стане коханою після того, як вважала, що не заслуговує на це. 


Останній лист від твого коханого • Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

Автор: Джоджо Мойєс

Переклад: Тетяна Заволоко


Зворушлива історія про щире та справжнє кохання, у якій переплелися долі двох жінок. Дві закохані жінки, між якими — півстоліття та два кохання, над яким не владний час.


Закохані в книжки не сплять на самоті • Видавництво Старого Лева

Автор: Аньєс Мартен-Люган

Переклад: Леонід Кононович


Довгоочікуване продовження книги-бестселера французької письменниці, у якому читач нарешті побачить героїню зовсім “іншою”. Тому що вона повертається до реальності, намагається влаштувати особисте життя, забути минуле. Зрештою, їй вдасться знайти любов та підтримку, покохавши знову.


Підготувала Марта Філь