#НовинкиДоBookForum | видання Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника

#НовинкиДоBookForum | видання Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника
 Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника — одна з найбільших за обсягом фонду книгозбірня України, потужний науково-інформаційний центр. У Бібліотеці функціонують два науково-дослідних інститути, низка науково-дослідних, науково-організаційних підрозділів, результати роботи яких відображено у продовжуваних фахових збірниках — «Записки Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника» та «Збірник праць Науково-дослідного інституту пресознавства». Щороку перелік видань установи поповнюється. З найновішими з них, виданими до 25 Book Forum, ми вас познайомимо у нашій добірці. 
  Збірник вміщує низку наукових публікацій, в яких досліджуються різні аспекти становлення й розвитку періодики України ХІХХХ століть, аналізується проблематика діяльності засобів масової інформації на сучасному етапі, осмислюється журналістсько-публіцистичний доробок творців пресовидавничої галузі.  
       

Українські видавничі осередки в Німеччині, Франції та Чехословаччині у міжвоєнний період (1914-1939) : матеріали до бібліографії / [укл. Ольга Хміль] | НАН України, ЛННБ України імені В. Стефаника

  Видання вперше подає матеріали до бібліографії, які висвітлюють діяльність українських еміграційних видавничих осередків у Німеччині, Франції та Чехословаччині, а також наукове життя українських культурних діячів, пов’язаних із видавничих рухом, у міжвоєнний період.          

Українська книга в Галичині, на Буковині, Закарпатті, Волині та в еміграції, 1914-1939 : бібліографічний покажчик. Т. 4 : 1928-1931. У 2-х книгах. Кн. 1 : 1928-1929. Кн. 2 : 1930-1931 | НАН України, Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника, відділ наукової бібліографії 

  Продовження видавничого проекту ЛННБ України імені В. Стефаника, що вперше передбачає створення повної бібліографії української книги в Галичині, на Буковині, Закарпатті, Волині та в еміграції за окреслений період. Важливо, що у виданні територіально охоплені етнічні українські землі, які після 1945 р. залишились у складі Польщі (Лемківщина, Підляшшя, Холмщина). Еміграційна книга представлена такими центрами українського видавничого руху, як: Відень, Берлін, Прага, Подєбради, Торонто, Вінніпег, Нью-Йорк та ін.        

Записки Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника : збірник наукових праць | НАН України, ЛННБ України ім. В. Стефаника

  Черговий випуск фахового збірника, який вміщує статті з книгознавства, бібліографознавства, історії видавничої справи, мистецтвознавства, розкриваючи зміст унікальних фондів бібліотеки, описуючи історію та долю безцінних колекцій і збірок однієї з найбільших книгозбірень України.