Перші результати конкурсу «Книгоманія-2019»

Перші результати конкурсу «Книгоманія-2019»

15 березня завершився І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019». Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у ІІ етапі!

«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливістьйого учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ», – повідомляють організатори Конкурсу.  

Співорганізатори конкурсу: ГО «Форум видавців», ДУ «Український інститут книги».
Генеральний партнер: ПАТ «КРЕДОБАНК»

Слідкувати за перебігом конкурсу ви можете у Таємному товаристві книгоманів.

На фото - деякі з переможців І етапу.

Ништик Нікіта -
учень 7-В класу СЗОШ №8, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»  від бібліотеки-філії №4 міста Хмельницького

Давидова Дарія - учениця Херсонської гімназії №3, переможниця І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»
Тетяна Ничипорук - учениця 7-Б класу Новоград-Волинської ЗОШ №2, переможниця І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»
Сухопара Тимофій - учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»
Шурпило Анна - учениця 7 класу Верблюзького НВК,
переможниця І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019»