Підсумки книжкового року: видавництво “Книги ХХІ”

Підсумки книжкового року: видавництво “Книги ХХІ”
Кінець року це час аналізу зробленого. Якими є підсумки 2017 книжкового року? Які книги увійшли у топ за продажами та які жанри були найпопулярнішими? Які тенденції виділили видавці та що очікують від наступного книжкового року? У циклі коротких інтерв’ю пропонуємо Вам підсумувати рік, що минає. Про роботу видавництва “Книги ХХІ” розповіла Інга Кейван, PR-менеджер та літературознавець.

Видавництво “Книги ХХІ”: цифри

18 нових книг Середній наклад: 2000 примірників Жанри: роман пам’яті, автобіографічний роман, трилер, психологічний детектив.

Найуспішніші видання 2017 року

Максим Дупешко "Історія, варта цілого яблуневого саду" Олександра Іванюк "Амор[т]е" Мартін Поллак "До Галичини" Марек Гласка "Красиві двадцятилітні"

Інга Кейван, PR-менеджер та літературознавець про тенденції та підсумки книжкового року:

“Поза сумнівами, нині у тренді нон-фікшн з різними його розгалуженнями. Особливо популярною залишається мотиваційна література, репортажистика, науково-популярна. І в новому році нон-фікшн залишатиметься у тренді, але ймовірно, з тенденцією до нової якості мотиваційної літератури, яка вже переосмислюватиме попередні твердження та механізми аж до цілковитого їх заперечення та перелицювання. Відбулося повернення до фентезі. Очевидно, що у майбутньому нас чекає нова хвиля фентезі-буму, але вже також нової якості. Цього року суттєво поповнилася полиця української "адреналінової" літератури (трилер, горор, детектив). Також спостерігається тенденція до мистецької, дизайнерської книги як способу й інтерпретації тексту, і додаткового меседжу. Швидше за все, що тенденція візуальної літератури лише зростатиме, як і зростає престижність паперової книги”

Пріоритети видавництва “Книги ХХІ” на 2018 книжковий рік

“Основним пріоритетом видавництва і надалі залишатиметься якісна література, якісна книжкова продукція. Виходячи із наших планів на наступний рік, ми переконані, що лише підтвердимо це”. На завершення книжкового року видавництво “Книги ХХІ” підготувало для своїх читачів справжній книжковий подарунок – вихід книги Ольги Мельник «Ship life. Сім місяців добровільного рабства». Видання розповідає про семимісячну роботу за контрактом на круїзному лайнері. Книга буде особливо цікава тим, хто любить достовірні факти і відважне занурення в реальність. Вона належить до  нині популярної і затребуваної літератури нон-фікшн – літератури чужого досвіду: не стільки того, на якому вчаться, скільки того, завдяки якому покращують свою комунікацію з навколишнім світом. Усі події оповідачка викладає у хронологічному порядку, тому читач матиме змогу не лише відвідати разом з нею та командою лайнера різні куточки світу, побувати у круїзах, а й простежити еволюцію непростого, а почасти й доволі травматичного досвіду молодої жінки, яка, підписавши контракт, прийняла умови не тільки праці, а й своєрідної реаліті-гри, в основі якої боротьба за виживання.