28 BookForum презентує айдентику цьогорічного фестивалю


28-й Львівський міжнародний BookForum презентує айдентику та постер цьогорічного фестивалю. У 2021-му основний елемент візуалу – кубик Рубіка. З 2019-го для BookForum щороку створюють нову візуальну мову. 2020 року айдентику 27 BookForum відзначено престижною премією Ukrainian design: The very best of у категорії Digital Illustration & Image Design.


Фокусна тема 28 BookForum — «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними», ключовий візуальний символ — кубик Рубіка в монохромних кольорах.

«Основним елементом айдентики ми обрали кубик Рубіка. У всьому світі він асоціюється з дорослішанням — пошуком сенсів та прагненням до гармонії. Окрім цього, шість його граней дорівнюють шести фокусним темам фестивалю. 

Два основні кольори (рожевий та аквамариновий) підкреслюють естетику та лаконічність дизайну, а також символізують перехід від яскравого дитинства до врівноваженої дорослості», — підкреслює розробник айдентики. 


28 BookForum стартує вже 15-го вересня у Львові. Це — головна культурна подія року, яка об’єднує інтелектуалів, літераторів, громадських діячів для обміну ідеями та знаннями, презентацій досягнень та обговорення проблем.

  

Цього року BookForum вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Заплановано понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки. 

Стежте за актуальними новинами на офіційному сайті: bookforum.ua


Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.