Готується до друку | Видавництво "Terra Incognita"

Готується до друку | Видавництво "Terra Incognita"
  Співзасновниця видавництва  «Terra Incognita»Ярина Винницька поділилась ідеями щодо видавничих проектів на 2018 рік. Наше видавництво стартувало минулого року на Книжковому Арсеналі. Позиціонуємо себе як перше українське видаництво психологічної, філософської та езотеричної літератури –  з нами мудреці усього світу нарешті заговорили українською. У пріоритеті – видання класиків езотерики і філософії. Ми жартома називаємо себе “видавництвом НЕ-розумних книг”. Адже наші книги промовляють не стільки до розуму, скільки до глибинної, первозданної мудрості людини – «розуму серця». Тому, попри видиму «розумність» та інтелектуальність, ці книги «НЕ-розумні» – адже лише серце здатне по-справжньому розуміти їхню мову і насолоджуватися нею. Тому нашим слоганом є “Читай серцем! Думай українською!”. За 2017 рік ми видали 9 книг, серед яких – філософські трактати, бесіди з духовними вчителями, пригоди у світі мертвих, мандрівка світом традиційного весільного костюму і навіть різдвяна казка.

«У країні сирних коників» | Ярина Винницька

2017 р.

Арт-бук «Наречена» 

2017 р.

«Принцип Шамбали» | Сайконґ Міпам Рінпоче

2017 р.

Видаємо, в першу чергу, ті книги, які були цінними і знаковими для нас – засновників у той чи інший період нашого життя. Деякі з них ми переросли, деякі досі залишаються настільними, але всі вони так чи інакше вплинули на наш світогляд. Тому, оскільки перелік наших видань не такий довгий, ми сміло можемо рекомендувати кожну із виданих нами книг. Але особлива рекомендація від співзасновника і директора видавництва Юрія Чопика – це дилогія найпопулярнішого сучасного французького романіста Бернара Вербера “Танатонавти” та “Імперія ангелів”, а також хрестоматійне, втім дуже сучасне видання творів Сковороди у новому перекладі та дизайні. У 2018 році плануємо продовжити видавати тих авторів, які вже поселились у нашому видавництві – вийдуть нові книги Ошо, Екгарта Толле, Бернара Вербера. Також з’являться нові імена – відомого індійського філософа Джідду Крішнамурті, американського письменника-містика Ніла Дональда Волша.

«Розмови з богом» | Ніл Дональд Волш

Крішнамурті  Джідду | «Свобода від знаного»

«Розмови з богом» | Екгарт Толле

Знаковою подією особисто для нас і для українського книжкового світу вважаємо вихід українського перекладу книг славнозвісного містика Карлоса Кастанеди. Серію розпочне хрестоматійне “Вчення дона Хуана”. І звісно, всі наші видання будуть, як завжди, дуже по-особливому оформлені.   У серії “Українська езотерика” також плануємо декілька феєричних видань, які, сподіваємось, не залишаться непоміченими. Стартуємо з “Непростих” Тараса Прохаська у дуже “непростому” оформленні Юлії Табенської та “Вечорів на хуторі поблизу Диканьки” у фантастичному перекладі Юрія Винничука та не менш фантастичному оформленні Максима Паленка.

«Непрості»| Тарас Прохасько