Кластер «Бізнес» на 25 Book Forum

Кластер «Бізнес» на 25 Book Forum
Презентації, лекції, майстер-класи, воркшопи, автограф-сесії - 25 Book Forum дивуватиме відвідувачів різноманіттям.     1. Важливість «Нейрокопірайтинга». Від класика копірайтингу Дениса Каплунова (20 вересня, CoMMuna) Денис Каплунов – один із найвідоміших і найуспішніших сучасних копірайтерів, засновник агентства копірайтингу «Студія Дениса Каплунова». Веде власний блог блог «Копірайтинг від А до Ю». Найвідоміші книги: «Копирайтинг массового поражения», «Эффективное коммерческое предложение. Исчерпывающее руководство», «Контент, маркетинг и рок-н-ролл», «Бизнес-копирайтинг», «Книга Сокровищ Копирайтера», «Школа текстовых продаж», «Twitter-копирайтинг», «SMS-копирайтинг». Мета будь-якого копірайтингу — викликати в потенційного клієнта послідовність емоцій, відчуттів і переживань, що у результаті призведуть до бажання стати споживачем певної продукції.
  1. Бізнес-економіка: 9Z, презентація новинки (21 вересня, Leopolis Hall)
Корисні матеріали, висновки та рекомендації, засновані на багаторічному досвіді одного з провідних українських фахівців з економіки професора Генефи Швиданенко та бізнес-консультанта підприємств Ольги Пестрецової-Блоцької.
  1. Дискусія «Екосистеми інновацій: глобальні тренди та перспективи українського IT-ринку» з нагоди презентації книжки «Хаос у Кремнієвій долині. Шалені гроші та неочікувані фіаско» Антоніо Гарсіа Мартінеса (21 вересня, Leopolis Hall)
Дискусія про екосистеми, які народжують інновації, глобальні тренди та місце України на світовому ІТ-ринку. Уявіть собі будівлю дата-центру, якою сновигає шимпанзе. Він смикає за кабелі, ламає коробки й розносить приміщення. Образно кажучи, ІТ-підприємці — це «мавпочки» суспільства, які руйнують усе: Uber — звичну службу таксі, Airbnb — готельний сервіс, Netflix — телебачення, Tinder — налагодження стосунків. А Кремнієва долина — це зоопарк, де тримають цих «мавпочок хаосу», стверджує Антоніо Ґарсіа Мартінес, якого називають провокатором індустрії. На власному досвіді, який він описує в цій книжці, Мартінес дійшов сумних висновків про те, як усе влаштовано. Інвестори — це люди, у яких грошей більше, ніж часу, наймані працівники — це люди, у яких часу більше, ніж грошей, стартапи — це бізнес-експерименти за чужі гроші, а маркетинг схожий на секс: за нього платять тільки лузери. Антоніо Ґарсіа Мартінес працював радником у Twitter та продакт-менеджером у Facebook. Засновник компанії AdGrok, яку придбав Twitter.
  1. Marketing inside out (22 вересня, Музей етнографії та художнього промислу НАН України)
Подія від автора «Головна маркетингова книга» Олексія Філановського. Ви дізнаєтесь як працює маркетинг, де варто шукати причинно-наслідкові зв'язки, як підвищити ймовірність успіхів, як читати те, що відбувається в компанії, на ринку і з клієнтами. Олексій Філановський пропрацював у маркетингу на топ-позиціях 17 років. За цей час йому довелося познайомитися з 17 різними ринками, попрацювати з 41 брендом, створити з нуля 14 торгових марок, багато з яких входили в рейтинг найдорожчих у країні. Всі компанії, де працював Олексій, ставали лідерами свого ринку. В цей же час він написав понад півтори сотні маркетингових статей, які викликали великий інтерес у читачів і ставали хітами в різних виданнях. І нарешті Олексій підсумував довгі роки своєї роботи, зробив висновки, з якими він ділиться з вами в його «Головній маркетинговій книзі».
  1. 10 успішних компаній: нова якість підприємництва в Україні (23 вересня, Leopolis Hall)
«10 успішних українських брендів» — книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо. Повна програма кластеру «Бізнес».