Курс на 26 BookForum: 6 авторів з книжками про подорожі

Курс на 26 BookForum: 6 авторів з книжками про подорожі

Пункт призначення — головний культурний фестиваль країни. 26 BookForum стартує вже зовсім скороі. На відвідувачів як завше чекає захоплива літературна мандрівка. Знайомимо ближче із авторами, книжки яких народжуються з подорожей. 

Країна призначення

Культуртрегерка Тетяна Давиденко презентує книжку про мандри різними країнами світу та Україною. Оповідь у «Країні призначення» ведеться від іграшкового ведмедя Степана. Разом із авторкою видання 20 вересня презентують поет Олександр Ірванець та художниця Альона Гаєва.

Тетяна Давиденко є авторкою 10 фотовиставок в Україні, Литві, Великій Британії, чотири з яких персональні). Фотографувала для «Уніан», «Українського тижня», «ШО», «Harper's Bazaar». Арт-директорка кнайп-клубу «Купідон». Номінантка премії «Євромайдан SOS».

Подорожі до Месопотамії

Про міґрацію, «нетурецьких» жителів Туреччини (вірмен, ассирійців, курдів), конфлікти із владою та сімейні саги, близькість до Сирії та віддаленість від власної столиці — нова книжка репортажів Світлани Ославської «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії». Презентація та розмова з авторкою відбудуться 19 вересня у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вона повернулася

Українська журналістка Ольга Герасим’юк презентує на 26 BookForum збірку есеїв  «Я повернулася. Люблю». Захопливі подорожі, знайомство з світом через призму людських доль, доленосні знайомства, втрати та віднайдення себе – про все це у чуттєвій розмові  авторки про книжку з Мар’яною Савкою 21 вересня. 

Тридцять перший меридіан

Інклюзивні пригодницькі книжки для підлітків «Тридцять перший меридіан» та «Сім дорослих днів» презентує дитяча письменниця Євгенія Пірог. Головний герой обох — хлопець з інвалідністю. Незважаючи на фізичні особливості, Петрик мандрує своєю країною та наважується на закордонну подорож. Інтерактивна презентація відбудеться 20 вересня. 

Стежками Карпат

Чи не найдокладніший піший путівник у Карпатських горах на території України склав Олег Ямалов. Його книжка пропонує 80 маршрутів, згрупованих за трьома регіонами Карпат. Презентація «Стежками Карпат. 80 маршрутів в українських Карпатах» відбудеться 19 вересня.  

Все тане. Хто винен?

Письменник Маркіян Прохасько вирушив за 15 513 кілометрів в Антарктиду, аби написати про те, як виглядає українська антарктична станція. Зараз автор продовжує працювати над книжкою репортажів. На 26 BookForum Маркіян дискутуватиме зі співорганізаторкою руху Zero Waste Lviv Іриною Мироновою про те, як людство могло допустити глобальне нагрівання і що повинен робити кожен з нас, щоби запобігти великому шостому вимиранню. Подія відбудеться 19 вересня. 

26 BookForum відбувається за підтримки Українського культурного фонду. 

Організатор – Громадська організація «Форум видавців». Співорганізатори:
ДУ «Український інститут книги», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.