Мій друг BookForum: куди на фестивалі йти з дітьми

Мій друг BookForum: куди на фестивалі йти з дітьми

Головний культурний фестиваль країни чекає на зустріч із любителями літератури будь-якого віку. Наймолодші знайдуть на 26 BookFroum чимало цікавого: майстер-класи, квести, ігри, книжечки, комікси і подарунки. Тематичний кластер «Діти» включає понад 80 подій. Нижче лише 11 з них, де ваш малюк проведе час із радістю і користю. 

Виховуємо патріотів

Четвер, 19 вересня, 13:00, Бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука

Свою країну можна любити по-різному. Можна захищати від ворогів, як українські воїни на сході, або як мурашки — прототипи наших бійців, які захищають свій мурашник у казці «Незламні мураші». Можна країну любити й в інший спосіб, наприклад, не смітити на природі, як у книзі «Страшне страховисько». Відвідувачів презентації нових дитячих книжок Лариси Ніцой чекає не лише цікава розповідь, а й сюрприз — зустріч зі страховиськом.

Томо та його кит

Четвер, 19 вересня, 14:00, Бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука

Під час презентації книжки Катерини Міхаліциної та Оксани Драчковської «Томо та його кит» маленькі читачі створять короткий комікс-продовження історіі —  про те, що побачили Томо і кит в океані. 

Прогулянка садом Клода Моне

Четвер, 19 вересня, 15:30, Обласна бібліотека для дітей

Майстер-клас зі створення картини у стилі імпресіонізму з Наталією Даценко і театром Арт-Багаж чекає на дітей, які прийдуть на знайомство з книжкою «Ліннея в саду художника». Презентацію супроводжуватиме виставка робіт юних художників зі студії AZA NIZI MAZA. 

Як не бути колючкою

П'ятниця, 20 вересня, 12:00, Обласна бібліотека для дітей

Нові «Історії Люсі Робін» презентують у форматі гри. Подія буде цікавою для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. «Історії Люсі Робін» — це третя книжка-білінгва з однойменної серії. Авторка Людмила Дробина спеціалізується на вихованні дітей та проводить семінари про те, як будувати здорові та міцні стосунки в сім’ї.

Дитячий квест

П'ятниця, 20 вересня, 12:00, Бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука

Видавництво «Ранок» і літературна агенція «Barabooka» готують новинки для дітей віком 9+. Книжки презентують у форматі квесту з авторками Олесею Мамчич, Галиною Ткачук, Ольгою Купріян і Ганною Осадко. На дітлахів чекає інтерактивне читання і захоплива гра. 

Гарбузова відпустка

П'ятниця, 20 вересня, 13:00, Бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука

Ще одна книжка-білінгва на 26 BookForum — «Гарбузова відпустка» авторства Олександри Орлової з ілюстраціями Даші Ракової. Під час презентації для малят проведуть майстер-клас зі створення «гарбузових» сувенірів. 

Що роблять роботи

П'ятниця, 20 вересня, 13:00, Обласна бібліотека для дітей

Маленьких винахідниць і винахідників чекають на майстер-класі «Як зробити робота». Для учасників також проведуть вікторину на тему «Роботи в нашому житті» з призами. Наприкінці відбудуться змагання на моделях, що мають радіокерування. 

Ілюструємо мінікнижку

П'ятниця, 20 вересня, 17:00, Бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука

На юних шанувальників літератури на 26 BookForum також чекає майстер-клас зі створення мініатюрної книжки на один вірш. Учасники дізнаються, як відбувається робота над ілюструванням книжки, і створять свої мініатюрні книжечки з ілюстраціями до улюблених віршів.

Експрес-уроки української

Субота, 21 вересня, 15:00, Палац Мистецтв

Мовознавець Олександр Авраменко спільно із видавництвом #книголав презентує нову книжку «50 експрес-уроків української для дітей» та проведе відкритий урок для маленьких читачів.

Створюємо артбук

Вихідні, 21-22 вересня, 11:00, Порохова вежа

Малятам, охочим творити замість читати, сподобається воркшоп зі створення артбуків. Подія відбудеться двічі, у суботу і неділю, 21-22 вересня. 

Комікс про здорові зуби

Субота, 21 вересня, 12:00, Бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука

Неділя, 22 вересня, 15:00,  Обласна бібліотека для дітей

У вихідні на 26 BookForum презентують «Зубси» — новий комікс для дітей про догляд за зубами. На відвідувачів чекає весела презентація, автограф-сесія, зустріч з автором та художниками-ілюстраторами, стоматологами, а також розіграш подарунків. Подія відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.

Переглянути більше подій і скласти власний розклад для відвідин 26 BookForum можна з програми

26 BookForum відбувається за підтримки Українського культурного фонду. 
Організатор – Громадська організація «Форум видавців». Співорганізатори:
ДУ «Український інститут книги», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація. 

Текст - Ольга Ярова