Перші думки читачів про «Книгоманію 2020»

Перші думки читачів про «Книгоманію 2020»

Спеціально для учасників конкурсу ми створили «Таємне товариство книгоманів», закриту спільноту, де діти, вчителі та бібліотекарі публікують відгуки на прочитані книги та діляться фотографіми про успіхи в «Книгоманії». Зібрали у підбірку 10 перших постів від юних читачів.

«Усім вітання! Я учениця 7 класу, звати мене Аня, я є читачем та частим відвідувачем Звенигородської бібліотеки. Люблю читати, а коли дізналась про «Книгоманію», то не роздумуючи, вирішила взяти участь.

Моя бібліотека недалеко від музичної школи, коли у мене є ще час до заняття, то можу почитати книжку у пані Люби, і вона вже знає, що у певні дні я точно прийду. Зараз я активно готуюся до І етапу конкурсу, у якому беруть участь мої однокласниці.

Приємно усвідомлювати, що я приєдналася до спільноти, для учасників якої читання є також улюбленим заняттям. Очікую від конкурсу нових вражень, емоцій, буду рада новим знайомствам з однолітками. Читайте та отримуйте задоволення, бо читання приносить і користь. А час, витрачений на книжку, ніколи не буде даремно витрачений», - Анна, учасниця Книгоманії 2020.

«Моя подруга Єва розказала мені одну цікавеньку історію пригод про песика, який жив колись у її бабусі. Здалось мені, що це видумки. Але згодом подруга сказала, що це реальні події. Авторка Ольга Кустрьо (бабуся Єви) у своїй першій книжечці для дітей «Розповіді про Піціка, який живе в Ужгороді» розповідає про пригоди, мандрівки розумного, доброго песика, який мешкає в чудовому місті за Карпатськими горами - стародавньому Ужгороді.

Авторка сподівається, що розповідь про вірного песика вчить любити своїх вірних приятелів і місто, у якому живеш. Тож рекомендую прочитати цю книжечку. А я готуюсь до участі в конкурсі «Книгоманія», - учасниця Книгоманії 2020 з Ужгорода.

«Привіт усім книгоманам! Мене звати Вікторія (навчаюсь у 7 класі Звенигородської ЗОШ). Приєднююсь до учасників-однолітків конкурсу Книгоманія 2020. Розпочинаю свій марафон, а допоможуть мені у ньому: бібліотекар Люба Ярославівна, яка з усмішкою зустрічає мене кожного разу; моя вчителька Руслана Зеновіївна, що відкриває для мене захопливий світ літератури; а головне, у моїй групі підтримки є МАМА, натхненниця, порадниця, яка намагається зрозуміти та підтримати мене.

Сили та натхнення черпаю у нашій затишній, по-домашньому комфортній бібліотеці або у товаристві мого улюбленця кота Едуарда. Бажаю усім учасникам отримати море позитивних емоцій та задоволення від підготовки та участі у конкурсі», - Вікторія, учасниця Книгоманії 2020.

«Улюблена книга улюбленого автора: «Кіт да Вінчі. Посмішка анаконди» Каті Матюшкіної. Цю книгу та інші видання цієї серії мені подарувала мама і я перечитувала їх декілька разів! Кожного разу було дуже цікаво, наче вперше.

Це весела детективно-жартівлива історія для дітей. Всім рекомендую прочитати цю книгу, вона крута!», - відгук на книгу учасниці Книгоманії 2020.

Усім привіт! Ми - читачі і учні 7 класу Комишуватської шкільної і сільської бібліотек любимо читати. Щойно дізналися, що розпочався Конкурс Книгоманія 2020 і вирішили всим класом взяти в ньому участь.

Ми знаємо, що два роки поспіль учениці нашої школи й активні читачки сільської бібліотеки брали участь у третьомі етапі Конкурсу.

І нам цікаво: чи хтось із нас дійде до третього етапу? Розпочинаємо найазартніші читацькі перегони.

«Привіт. Мене звати Андрій, я учень 6-А класу гімназії №2 міста Чернівці. Долучаюсь до конкурсу «Книгоманія 2020». У мене в руках книга Григорія Фальковича «Шалахмонеси». Її можна не тільки читати, а й розглядати», - Андрій, учасник Книгоманії 2020.

«Привіт, мене звуть Таня. Я учениця 6 класу Шульгівського НВК. Моя родина любить читати книги, тому ще з ранніх літ я є читачем сільської бібліотеки. Уже давно я знала про існування конкурсу на кращого читача, який проводиться для учнів 6-7 класу, взяти у ньому участь було однією з моїх мрій.

Поштовхом до цієї мрії стала участь моєї старшої сестри в третьому етапі конкурсу. Нарешті я доросла до потрібного віку, тому можу взяти в ньому участь. Я - членкиня «Таємного товариства книгоманів», у соціальних мережах розповідати про свою підготовку до конкурсу. Цікаво, до якого з етапів зможу дійти?», - Тетяна, учасниця Книгоманії 2020.

Семикласниця Олеся Білоущенко, учасниця «Книгоманії – 2020», проводить бібліографічний огляд «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг», присвячений Дню соборності України.

«Привіт усім книгоманам! Рада знайомству. Мене звати Софія, я учениця 7-А класу Опорного закладу освіти №1 міста Овруча.

Приєднуюсь до конкурсу і запрошую всіх до читання . Читати це модно! Читати це круто! Читати: нудьги не мати, друзів поруч мати, світ пізнавати, мети досягати. Сподіваюсь на перемогу. Вперед до читання», - Софія, учасниця Книгоманії 2020.

«Я читаю всюди і не можу уявити своє життя без книги. Також думаю кожна книга доповнює людину та робить ії тільки краще», - учасниця Книгоманії 2020.

Умови участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Книгоманія» можна завантажити тут.