«Темні таємниці» Андрія Кокотюхи

«Темні таємниці» Андрія Кокотюхи
У межах проведення в межах програми благодійної акції: “3 вік: задоволення від читання"  21-го вересня у приміщенні Львівської обласної універсальної бібліотеки відбулася презентація нового детективного роману Андрія Кокотюхи «Темні таємниці». Book Forum не збавляє обертів та не перестає дивувати - з презентацією нового роману завітав відомий письменник, сценарист Андрій Кокотюха.  З першої хвилини перебування в залі, автор взявся до презентації нової книги та короткої розповіді про історію, що розгортається в ній. Твір вміщує розповідь про молоду пару, яка поїхала відпочивати на Волинь (Шацькі озера), де й загубилась у лісі. Труп хлопця знайшли, а от слід дівчини встиг захолонути. Зневірившись у місцевій поліції, на пошуки своєї дочки вирушає мати… «Як події розгорталися далі, ви прочитаєте у книзі», – з посмішкою сказав Кокотюха. Роблячи доречні відступи між розповідями про написання презентованої книги, письменник розповів і про написану серію історичних романів, яку видавництва охрестили кольоровою, оскільки назва книг вміщує у собі номінації кольорів: червоний, зелений, чорний, багряний та білий. Як підмітив автор, українці хочуть читати історичні романи, проте, вчасно зупинившись, вирішив повернутись у сьогодення і написати сучасний детектив «Темні таємниці».
 Детектив – не український жанр, проте у детективі події розгортаються не так, як є насправді, а так, як би хотілося. Тому цей жанр є основою книжкового ринку», – зауважує Андрій Кокотюха.
Також Кокотюха слушно  підкреслив свою головну письменницьку рису – небажання  самоповтору, але жагуче прагнення витримати у притаманному собі стилі.
 Засумую, якщо читатимете довше, аніж один вечір. Тішитимусь, якщо ковтнете її за один раз та наперед перепрошую, за те, що щось не зрозуміло або щось не так написав», – на завершення сказав письменник Андрій Кокотюха.
Потім автор запропонував присутнім запитувати, радо відповідав на несміливі питання присутніх та прикрашав свіжі покупки своїм автографом. Автор: Юлія Галапач,  прес-центр 25 Book Forum Фото: Назар Хомів, прес-центр 25 Book Forum