У мережі опублікували офіційний трейлер до українського фільму «Віддана»

У мережі опублікували офіційний трейлер до українського фільму «Віддана»

Кіно зняла компанія FILM.UA за мотивами роману відомої письменниці Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Режисерка стрічки – 27-річна Христина Сиволап. На великі екрани фільм вийде 16 січня 2020 року.

Гасло фільму: «Кожен отримує те, що хоче. Кожен має таку любов, якої прагне».

https://www.youtube.com/watch?v=WZvWQWM-tdE

Про що фільм?

Події стрічки розгортаються у ХІХ столітті в Станіславі (нині Івано-Франківськ). У головних ролях - Маріанна Янушевич, Алеся Романова та Роман Луцький.

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Про книгу «Фелікс Австрія»

Книга «Фелікс Австрія» побачила світ у 2014 році у «Видавництві Старого Лева».

За роман Андрухович отримала кілька нагород: Спеціальну відзнаку Форуму видавців-2014, премію «Книга року ВВС-2014», «ЛітАкцент року-2014», премію Фонду Лесі та Петра Ковалевих-2015 та Visegrad Eastern Partnership Literary Award-2016.

Фото - Видавництво Старого Лева

Про авторку

Софія Андрухович - українська письменниця, перекладачка та публіцистка. Народилася 1982 року в Івано-Франківську в родині письменника Юрія Андруховича. Закінчила Львівський національний університет за спеціальністю «українська філологія».

Фото - Олександр Чекменьов

Авторка прозових книжок «Літо Мілени» (2002), «Старі люди» (2003), «Жінки їхніх чоловіків» (2005), «Сьомга» (2007) та численних публікацій у пресі. У 2014 році випустила роман «Фелікс Австрія», що того ж року отримав відзнаку «Книга року BBC».

У 2015 році стала лауреаткою премії імені Джозефа Конрада. У 2016 році Софія Андрухович спільно з Мар'яною Прохасько написали дитячу книку-картинку «Сузір'я Курки». Того ж року книжка увійшла до престижного каталогу в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки» («WhiteRavens 2017»).