Заходи для наймолодших на 25 Book Forum

Заходи для наймолодших на 25 Book Forum
На 25 Book Forum цікаві заходи відбудуться не тільки для дорослих, але й для дітей.
  1. Арт-проект «Знайомство з Туконі» (20 вересня, хол бібліотеки на Ринку)
Арт-проект «Знайомство з туконі» — це поєднання віртуальної реальності з відео 360°, анімації та класичної книжкової ілюстрації. Одягаючи VR-окуляри Google Cardboard, відвідувач неначе опиняється всередині самої книги, а отже, потрапляє в магічний світ туконі, створений ілюстраторкою Оксаною Булою. Такий підхід до історії дає змогу розширити звичні способи сприйняття, потрапити в справжній ліс і познайомитись із такими ж справжніми персонажами. Однак і це ще не все — проект запрошує читача стати активним співучасником розповіді. Туконі — мешканці лісу. Усі вони різні, але водночас їх об’єднує дружба та любов до природи й світу, в якому вони живуть. Туконі дбають про рослини і про тварин — насправді це їхня улюблена справа. Історія та ілюстрації — Оксана Була За підтримки ЛакіБукс, New Cave Media
  1. Зустріч фан-клубу мікробота і презентація книжки Олега Чаклуна «Мікробіт і той, кого нема» (20 вересня, Львівська обласна бібліотека для дітей, читальний зал дошкільників, учнів 1-4 класів)
Під час заходу письменник Олег Чаклун презентує четверту частину пригод супергероя українських дітей - маленького робота Мікробота. Книжка має назву «Мікробот і Той, кого нема». А також відбудеться зустріч учасників фан-клубу Мікробота. Четверта книжка пригод маленького робота Мікробота – справжнього супергероя сучасних українських дітей. Цього разу нас чекають карколомні мандрівки в часі: від дня створення Робопланети до… кількох митей перед тим, як вона має загинути. Чи вистачить цих кількох митей Мікроботу і його друзям, роботам Веселки, для того, щоб урятувати рідну планету? Яку роль у всьому цьому відіграє Той, кого нема – і навіщо його нема, і як він є? Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки.
  1. «Ідея на мільйон»: майстер-клас із друку на еко-торбинках. Проводить ілюстраторка Катерина Сад, авторка книжки-картинки (21 вересня, Львівська обласна бібліотека для дітей, читальний зал дошкільників, учнів 1-4 класів)
Катерина Сад - українська художниця, ілюстраторка книг, дизайнерка. Учасниця низки міжнародних пленерів, та стажувань. Улюблене заняття - ілюстрація, улюблена техніка - монотипія, в роботах часто поєднує різні типи фактур та колажі. «Шукає нестандартні ідеї та виконання». Авторка книжки для малюків про стартап Катерина Сад переконана: організувати перший бізнес можна у будь-якому віці! Нехай навіть це буде виготовлення стильних еко-торбинок. Тож разом з художницею дітлахи спробують себе у новій справі.
  1. Автограф-сесія перекладачів книги «Коти-вояки» Остапа Українця і Катерини Дудки (21 вересня, стенд видавництва АССА, Палац Мистецтв)
«Коти-вояки» — серія пригодницьких романів-фентезі для підлітків. У центрі сюжету — клани диких котів, які потрапляють у неймовірні пригоди, намагаючись захистити свою територію і своє життя. Під час автограф-сесії можна буде поспілкуватись з українськими перекладачами світової саги та, звичайно, попросити підписати улюблені книги.
  1. Презентація книги Павла Матюші «Вієчка» і нової видавничої серії «Книжка під подушку» (23 вересня, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука)
Буде презентовано нову серію видавництва «Фонтан казок» - «Казка під подушку», і дебютну книжку в рамках серії - казку Павла Матюші «Вієчка». Автор книжки розповість про те, як пише казки для своїх трьох діток, і пограє з дітьми у гру «Ввічливість». Вієчка та її батьки, тато Жаринка і мама Талія, — дуже незвичайна родина. Вони такі доброзичливі й людяні, так люблять одне одного і весь світ навколо, що завдяки їм змінюється на краще все непривітне й самолюбиве гном'яче плем'я. Дебютна книжка Павла Матюші «Вієчка» відкриває серію покетбуків «Казка під подушку», розрахованих на те, щоб дитина читала їх перед сном, брала з собою на прогулянку чи в подорож. Повна програма заходів для дітей.