автор, журналіст

Курико Віра

Україна, м. Чернігів
Журналістка, студентка філологічного факультету Чернігівського педагогічного університету. Займається громадською діяльністю та співпрацює з місцевими виданнями. Пише поезію та прозу. Цікавиться українською модерною, постмодерною літературою та американськими письменниками біт-покоління.

Події

20 Вер

Від дозвілля в Горлівці до життя на Сихові: 15 художніх репортажів про життя у сучасних містах. Презентація збірки найкращих текстів за результатами сьомого Конкурсу художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» – «VENI, VIDI, SCRIPSI: Життя у місті»

Презентація | Тематичний напрямок: Художня література 13:30 - 14:15 Львів, Свободи проспект, 15 Музей етнографії та художнього промислу Національної академії наук України (великий зал)
21 Вер

Дискусія «Репортаж-реконструкція: як і навіщо писати про історію далеку і близьку»

Дискусія | Тематичний напрямок: Non-fiction 18:00 - 18:45 Львів, Свободи проспект, 15 Музей етнографії та художнього промислу Національної академії наук України (великий зал)
22 Вер

Ісландія, Вірменія, Донбас: Як українські репортажисти пишуть сьогодні про Україну та світ

Презентація | Тематичний напрямок: Художня література 12:30 - 13:15 Львів, Свободи проспект, 15 Музей етнографії та художнього промислу Національної академії наук України (великий зал)
×