КОЛО З КРАПКОЮ

  • Видавництво: Фенікс
  • Автор: Павло Матюша
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 240

Анотація

Цикл новел «Коло з крапкою» в іронічній манері розповідає про наших вибраних та призначених можновладців. Серед них і випадкові гості на святі життя, і страшні ляльководи, і злякані та нахабні службовці середньої ланки. Ці чотири тексти дають зріз 2008 року і значною мірою прогнозують майбутнє. Найцікавіше відслідкувати, наскільки загрозливі події, про які йдеться, справдилися за ті дванадцять років, що минули з часу написання новел, і які випробування ще чекають нас попереду.

 

Ви любите «американські гірки»?

Тоді сміливо беріть цю книгу з собою.

Однак, ви маєте намір читати перед сном – не рекомендую. Спершу захопить динамічний сюжет міжнародного політичного детективу із шпигунським присмаком. Згодом ви зануритеся у пів фантастичну історію і легко «стравну» філософію людини-жертви світових новітніх технологій, і одночасно ви пізнаватимете сум’яття сильної особистості, позбавленої «вказівного пальця страху», якій, однак, «дуже хотілося б страждати».

Чи не про кожного з нас ця книжка?

Що ж, Павло Матюша не тільки підтверджує свій «мандат на творчість», але й залишає читачеві приємний «неспокій очікування» наступних книжок.

Вдячного читача, Павле!

Марія МАТІОС, письменниця

 

 

Павло Матюша добре знає цікаві закапелки світу, як-от Францію чи Кубу, й не менш цікаві закапелки життя, як закулісся Верховної Ради. В цих інтер'єрах і тривають авантюрні сюжети його оповідей, прямуючи врешті до химерної фантасамгорії.

 

Ростислав СЕМКІВ, літературознавець

 

 

Насправді добре, що ця книга не була видана у 2008-му, коли був написана — ми б її не сприйняли, не зрозуміли. Багато в чому пророчий текст. Багато справдилося. І все ж щиро хочеться, щоб деякі речі так і зоставалися лише плодом фантазії автора.

 

Мартин ЯКУБ, письменник

Про видавництво «Фенікс»

Видавництво Фенікс є передовим дилером в області дизайнерських виробів, подарункових наборів і декоративної і бізнес-поліграфії. Ми співпрацюємо зі світовими брендами, розробляємо і впроваджуємо унікальний і професійний дизайн, виробляючи кращі дизайнерські вироби. Ми володіємо навиками системного мислення і багаторічним досвідом в реалізації складних проектів в сфері поліграфії. Видавництво Фенікс є флагманом продажів дизайнерських виробів в сфері поліграфії.