Похвала діалектиці (Вибрані вірші)

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

У цій книжці зібрано 60 віршів Бертольта Брехта – великого поета й драматурга, революціонера, реформатора, антифашиста, який народився в кайзерівській Німеччині, здобув скандальну славу на театральних сценах Веймарської республіки, був вигнаний із країни режимом Гітлера, півтора десятка літ змінював країни проживання, а наприкінці свого надзвичайно складного та неспокійного життя став офіційно визнаним класиком і лауреатом у соціалістичній Німеччині, чого йому до сьогодні багато хто не може вибачити. 

Це збірка не так «найкращих», як «найрізноманітніших» віршів Брехта у перекладі Сергія Жадана. Побачила вона світ у видавництві Mеридіан Черновіц у «Перекладній серії Сергія Жадана» за підтримки Європейського Союза за програмою «House of Europe». 


Про видавництво «Meridian Czernowitz»

Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz – проєкт громадської організації «Культурний капітал», що займається літературним менеджментом і має на меті сприяти культурному діалогу між Україною та країнами Європи, а також популяризувати українську літературу в Україні та світі. Структуру корпорації складає Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz, книжкові проєкт, Літературний целанівський центр.