Таємниці останнього пірата

  • Видавництво: АРТБУКС
  • Автор: Єнс І. Ваґнер
  • Мова видання: Українська мова
  • Перекладач: Олена Науменко
  • Рік видання: 2023
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 176

Анотація

Розгадай загадки та викрий таємниці, сховані на малюнках!

На пiщаному днi Карибського моря знайдено затонулий корабель легендарного пiратського флоту. Тiммi, Лiллi й Марвiн отримують дозвiл вiдвiдати мiсце кораблетрощi — й ось вони вже на шляху до старовинно та мницi, яка до того ж добре охороняться. А тим часом хнiй давнiй суперник робить усе, щоб друзi зазнали невдачi....


Чому варто придбати: 

·         Справжній тренажер для уяви! Шукай пiдказки в iсторi та яскравих iлюстрацiях i розв’язуй завдання.

·         Пригода поділена на невеликі глави, кожна з яких закінчується головоломкою.

·         Більше 30 загадок, які потрібно розгадати! Оце так ДІЙСНО ПРИГОДА!

·         Усі три головні герої потребують наполегливості і мужності, щоб досягти успіху, і черпають необхідну силу з дружби.

·         Для непосидючих винахідників від 8 до 12 років, навіть тих, які не вміють довго фокусувати увагу. Ця книжка зачаровує до читання, ось побачите!


Цікаві факти:

·         У цій книжці ви знайдете більше фактів, що стосуються попередніх пригод Тіммі Тоббсона — «Спадок винахідника» та «Легенда "Зореплавця"». Ба більше, додаткові матеріали про попередню історію можна прочитати в «Протоколах допитів» на окремому сайті! Детальніше про це читайте у книжці.

·         Єнс І. Ваґнер живе з коханою дружиною, дочкою Еммелі Амілією та двома великими рудими котами прямо на узліссі поблизу Франкфурта в Німеччині.

·         Він здобув ступінь магістра в Оксфорді, де з задоволенням учився у Крайст-Черч.

·         Єнс — великий шанувальник усіляких пригодницьких історій: від Індіани Джонса до Джеймса Бонда.

Про видавництво «АРТБУКС»

Видавництво «Артбукс» працює з 2015 року. Наша місія – допомагати батькам ростити щасливих і допитливих дітей. Тому ми видаємо найкрасивіші, найцікавіші та найкорисніші дитячі книги − віммельбухи, енциклопедії, книжки-ігри, розвивалки, малювалки та багато іншого.