Хоробрі казки

  • Видавництво: АССА
  • Автор: Ірина Виговська, Вікторія Мурована (Суспільне Мовлення)
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2023
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 80

Анотація

Ця дивовижна книга — для найхоробріших українських дітей і батьків.

«Хоробрі казки» — це терапевтичні розповіді про досвід українських родин. Ці родини різні, як і всі ми, але кожна має свою історію життя в нових реаліях воєнного часу. В основу казок лягло дванадцять найважливіших тем: дружба, підтримка, розлука, доброта, солідарність, втрата, належність до спільноти, віра у спільну перемогу та інші. А головне, що кожна історія в цій книзі — зі щасливим завершенням.

За час великих випробувань українці змінилися, згуртувалися, зміцніли. Читайте разом цікаві історії про дружбу, підтримку, сміливість і єдність. Пам'ятайте, добро завжди долає зло. А віра в перемогу зігріває і додає сил та хоробрості.

Чому варто читати:

Дванадцять казок нового часу правдиво, але делікатно і з повагою пояснюють усе, що відбувається навколо. За словами психологині Маріанни Новаковської, яка разом з авторками працювала над книжкою, «Хоробрі казки» допоможуть пояснити дитині складні ситуації, розкажуть, як можна впоратися з емоціями, коли буває сумно, тривожно чи щось незрозуміло. Ця книга – підбірка історій, які стануть опорою для дитини і підкажуть безпечний спосіб прожити непрості ситуації та віднайти свою власну хоробрість».

Про видавництво «АССА»

АCСА (Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів) — видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої, художньої та шкільної літератури. Свою діяльність на книжковому ринку видавництво розпочало у 2009 році з випуску туристичної літератури — путівників та карт. З 2013 року і до сьогодні АССА активно розширює асортимент навчальної, розвиваючої та художньої літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50 найменувань. Продукція видавництва орієнтована на сучасних дітей і сучасні реалії