Iз двох обираю третє. Моя мала одіссея

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 224

Анотація

Жива історія у вигляді есею, що сповідає про те, як не загубити себе та свою ідентичність у сучасному світі. Це досвід жінки, яка живе поміж двох родин, ніде не почуваючи себе „вдома”, і через це вона обирає „третє” – простір одвічного переходу. 

Героїня книги розповідає і про свої подорожі різними далекими та екзотич­ними краями: Пакистаном, Туреччиною, Іспанією, США, і про свої студентські роки в Ленінграді, щиро окреслюючи власне розуміння Сходу та Заходу, північної та південної культур. Роман чітко структуровано і він за формою цікаво повертає читача до класичних есеїв, адже сам текст не перевантажено аналізом, а сповнено поезією та пізнавальними наративами. Це еротичні есеї, а мова тіла згідно із авторкою – невід’ємна частка мовного простору. 

Це роман про досвід жінки, яка часто стикається з проблемою „помилкового перекладу” чи нерозуміння, що був особливо актуальним на момент його створення за часів глобальної міграції та полікультурних конфліктів. Він набуває особливого звучання нині, коли вщент зруйновано звичні зв’язки, а культурне спілкування є чи не єдиним шансом для людства.

Про видавництво «Ґерда»

Відтворення видань, джерел і матеріалів з історії та культурі Придніпров'я, що становлять виняткову бібліографічну рідкість.