Коні бігали по колу, або Історія про туди й назад

  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 624

Анотація

Це історія про важкість вибору. Про те, як ми боємось вийти з нашої «зони комфорту», і це призводить до того, що ми постійно приречені починати все спочатку. І так відбувається майже в кожній сфері нашого життя: від ви- вчення іноземної мови до політичних рішень.

Алла Пилипівна – не зовсім звичайна чиновниця – заступниця міністра, яка опиняється у вирі подій чергової зміни влади в Україні. Здається, нова влада тепер не на-лаштована жартувати. Вибору нема – треба тікати. Вона потрапляє у безліч небезпечних, проте комічних пригод, часто балансує над самісінькою прірвою, але чи зробить вона свій правильний вибір?

Головна героїня – це ми. Та й усі інші герої – це ми. Чи, може, ви ідеальні? Ну тоді треба придивитись до відобра- ження в дзеркалі, яким і є кожна добра книжка. Скоріш за все, вона не перетворить вас на досконалу людину, та точно змусить усміхнутись

Про видавництво «Фенікс»

Видавництво Фенікс є передовим дилером в області дизайнерських виробів, подарункових наборів і декоративної і бізнес-поліграфії. Ми співпрацюємо зі світовими брендами, розробляємо і впроваджуємо унікальний і професійний дизайн, виробляючи кращі дизайнерські вироби. Ми володіємо навиками системного мислення і багаторічним досвідом в реалізації складних проектів в сфері поліграфії. Видавництво Фенікс є флагманом продажів дизайнерських виробів в сфері поліграфії.