Я дорослішаю. Статеве виховання. Посібник для батьків

  • Видавництво: Кенгуру
  • Автор: Наталія Никоненко, Венера Шевченко
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 40

Анотація

Навчально-методичний комплект розроблявся з метою допомогти всім учасникам освітнього процесу. Для дітей із порушенням інтелектуального розвитку- це розвиток усвідовлення приналежності до певної статі та формування готовності до виконання непростих питань.

Працюючи всі разом, ми можемо допомогти дитині дізнатись якомога більше про суспільство, у якому вона зростає, його правила і традиції, про себе, своє здоров'я, особливості взаємодії у суспільстві, говорячи на теми: "Знайомство", "Сім'я", "Зачіски дівчинки і хлопчика", "Одяг дівчинки і хлопчика", "Тіло людини", "Внутрішні органи", "Правила поведінки", "Правила захисту", "Правила відвідування туалету" та інші. Збереження здоров'я та формування навичок здорового способу життя є одним з головних пріорітетів курсу, який досягається інформуванням про частини тіла, їхні правильні назви, відмінності у розвитку хлопчиків та дівчаток, про правила гігієни та піклування про власне тіло.

Про видавництво «Кенгуру»

ВГ КЕНГУРУ – видавнича група у складі Видавництва "Ранок", що спеціалізується на створенні інклюзивної та розвивальної літератури, адаптованих ігор та наборів для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Ми прагнемо забезпечити якісними матеріалами для розвитку й освіти кожну дитину. Наша мета — не лише допомогти кожній дитині розкрити свій потенціал, а й сформувати у свідомості кожного позитивне сприйняття особистої різноманітності. Від інклюзивної літератури до інклюзивного суспільства