Як зруйнувати Америку за три прості кроки

  • Видавництво: Наш Формат
  • Автор: Бен Шапіро
  • Мова видання: Українська мова
  • Перекладач: Геннадій Шпак
  • Рік видання: 2021
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 280

Анотація

США переживають чи не найбільшу поляризацію в суспільстві за останні часи. Протести Black Lives Matter та Antifa у 2020 році ознаменувалися руйнуванням пам’ятників Джорджу Вашингтону, Томасу Джефферсону та Христофору Колумбу. Під загрозою опинились не лише витвори з каменю, а й суспільні інститути і культурні коди, закладені в основу Американської держави батьками-засновниками.


Християнська мораль, інститут шлюбу, дух підприємництва та приватна власність, право на свободу слова і носіння зброї — усе це піддається тотальній критиці з боку лівих, обмежується чи витісняється з правового поля.


У своїй книзі Бен Шапіро доводить, що впродовж історії США саме ці інститути були опорою американського суспільства та запорукою розвитку держави. А також покроково показує, ким і коли цей світоглядний фундамент почав цілеспрямовано руйнуватись, та що загрожує Америці від такого марксистського «знищення дощенту».


Бен Шапіро — американський консервативний політичний аналітик, журналіст і адвокат. Написав сім книжок, перша з яких — «Промиті мізки: Як університети індоктринують американську молодь». Пише колонки для Creators Syndicate, Newsweek та Ami Magazine, є головним редактором Daily Wire, веде «Шоу Бена Шапіро».

Про видавництво «Наш Формат»

Видавництво «Наш Формат», засноване в 2006 році, – лідер на ринку ділової та світоглядної літератури. «Наш Формат» видає якісний нонфікшн українською, а також у 2020 заснував Дитячу редакцію, щоб творити для українських дітей книжки, з якими вони виростуть розумними і талановитими. Мета - формувати нову українську еліту та змінювати масштаб мислення читачів. Серед виданих книг: твори лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, бестселери New York Times та The Economist.