Використання гештальт-підходу в роботі з організаціями. Gestalt Approaches with Organisations.

  • Рік видання: 2020
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 406

Анотація

Організації виконують операційну функцію в будь-якій державі. Вони також є місцем, де люди усвідомлюють свою унікальність і формують відповідальне ставлення до світу. По суті, вони служать кордоном контакту між людьми і суспільством.

Ця книга являє собою зведення практичного досвіду і теоретичних міркувань групи кваліфікованих тренерів, коучів і консультантів, які протягом багатьох років використовують гештальт-підхід в своїй роботі з організаціями. Кожен розділ книги супроводжується коментарем експерта в організаційній та/або гештальт-сфері.

Така структура забезпечує як діалектичну систему координат гештальт-терапевтичної роботи в організаціях, так і практичні інструменти роботи в різних ситуаціях.

Гештальт-концепти істотно сприяють підтримці та турботі про організаційну роботу. Книга адресована всім організаційним практикам, коучам, консультантам і психотерапевтам, які прагнуть удосконалювати свої навички і допомагати людям жити краще і якісно виконувати свої обов'язки в організаціях, частиною яких вони є.

Мета цієї книги - підтримати в кожному з нас почуття активної прихильності суспільству і зробити можливим творчий внесок в нього.


Про видавництво «Видавництво психологічної літератури Ростислава Бурлаки»

Видавництво створено у 2016 році Ростиславом Бурлакою — психотерапевтом та засновником інтернет-книгарні психологічної літератури ufreida.com.ua. Наші видання корисні як для професійних психологів, психотерапевтів та коучів, так і для всіх, хто цікавиться психоаналізом, психологією, філософією та саморозвитком.