Том Соєр за кордоном

  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 140

Анотація

Опис

Третя Третя книжка Марка Твена із серії про пригоди невгамовного Тома Соєра. Цього разу відчайдушні й нерозлучні трійко друзів ― Том, Гак Фінн і Джим вирушають у захопливу, а подекуди й небезпечну мандрівку в незвідані простори Африканського континенту. Не менш екзотичним є й сам їхній транспортний засіб ― компанія вирушає за океан на повітряній кулі!

На героїв чекають дивовижні місця, несподівані зустрічі з дикими тваринами й бурхливим кліматом Африки, несамовиті пригоди в пустелі у товаристві шаленого професора ― винахідника їхнього літального апарата. 

Твір написано в найкращих традиціях твенівського гумору. У своїх словесних двобоях Том, Так та Джим часто доходять вельми абсурдних і кумедних висновків. Проте в цій поверховій наївності вони порушують цілком дорослі та серйозні теми: соціальної і расової рівності, взаємодії між людиною та суспільством, віри і релігії, корисливості та благородства, жадібності й людяності, ба навіть геополітики. Тож не кваптеся наліплювати на роман бірку «для дітей та юнацтва»: це глибокий сатиричний твір, який буде до смаку людям абсолютно різного віку й літературних уподобань.

Про видавництво «Вавилонська бібліотека»

Вавилонська бібліотека, видавництво, яке видає переклади нтелектуальної художньої прози XX-XXI століття.