Багато снів тому

  • Видавництво: Bookraine
  • Автор: Марі Франк
  • Мова видання: Українська мова
  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 512

Анотація

Молодий та успішний вашингтонський адвокат Дуглас виявляється втягнутим у гучну справу. Наслідки в один момент позбавляють чоловіка роботи, доброго імені та сім'ї. Другий шанс йому дарує старий знайомий із Філадельфії. У новому місті Дуглас планує почати нове життя та позбутися старого секрету, проте натомість заводить новий – зухвалий і дуже симпатичний.

Роман «Багато снів тому» – дебютна робота письменниці. Він не лише про розвиток стосунків двох людей і кохання між ними, а й про встановлення довіри, подолання внутрішніх перешкод і боротьбу із зовнішніми обставинами. Ритм великих американських міст, аромат міцної кави та ранкова замріяність після сну, який хочеться зробити реальністю – ось що насамперед відчують читачі роману. Це історія про те, що кожен пережив або побачив уві сні хоча б раз, проте беріг у таємниці. Головні герої намагаються виправити та назавжди забути помилки минулого. Але чи вийде у них зробити правильні висновки?

Про видавництво «Bookraine»

Bookraine Publishing House — молоде та сміливе українське видавництво. Ми хочемо, щоб україномовної літератури та авторів було якомога більше, а про українську книгу знали в усьому світі. Ми видаємо художню прозу та поезію, нон-фікшн, ілюстраційні та мистецькі твори, нестандартну літературу, яка не належить до жодних відомих світові жанрів.