101 питання до Біблії

  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: м'яка
  • Кількість сторінок: 160

Анотація

Книга-посібник для тих, хто цікавиться Біблією – як Старим, так і Новим Завітом. Основна мета – у форматі «запитання – відповідь» зацікавити читачів поглиблювати знання біблійних текстів та долати стереотипи й хибні уявлення про давньоізраїльський релігійний і соціокультурний світ. Ці запитання різні за характером і проблематикою, чимала їхня частина вибрана із сучасного українського контексту, зокрема біблійних концептів, на які часто натрапляємо під час різних дискусій. До прикладу, гріх Содома і Гомори – в чому його суть? Насильство – як його сприймати? Соціальна справедливість і корупція – як боротися супроти гнобителів? Полігамія – як розуміти це явище? Кровні жертвоприношення – яке їхнє значення? Невинне страждання – які його причини? Жінки – який їхній статус і роль у суспільстві.

Посібник стане у пригоді всім, хто цікавиться Біблією, вчителям християнської етики, катехитам, душпастирям, студентам богослов’я.

Про видавництво «Видавництво Українського католицького університету»

Видавництво УКУ спеціалізується на виданні наукової, науково-популярної та публіцистичної літератури гуманітарного профілю (богослов’я, історія, філософія тощо), публікуючи як праці українських авторів, так і переклади з класичних і сучасних мов.