Психологія груп

  • Рік видання: 2022
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 164

Анотація

У посібнику висвітлено головні проблеми, поняття, закономірності та феномени психології груп. Окреслено сутність і функції групової психіки, динаміку групових процесів. Розкрито закономірності функціонування групової свідомості та групового несвідомого, зокрема етнічних та національних архетипів. Систематизовано основні параметри вивчення психології великих, середніх (психологія організацій) та малих груп (психологія сім’ї). Проаналізовано психологічну проблематику регуляції групової поведінки, міжгрупових стосунків та міжгрупової взаємодії. Висвітлено психологію масових процесів та явищ, приділено значну увагу психології інформаційних процесів.

Для студентів закладів вищої освіти, а також працівників соціальної сфери, фахівців у галузях менеджменту, політики, масової комунікації.

Про видавництво «Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»»

Видання навчальної, наукової, науково-популярної, довідкової літератури. Редакційно-видавничі, додрукарські, поліграфічні послуги. Розповсюдження видавничої продукції, власна мережа книгарень у НУ «Львівська політехніка».