Мистецтво декорування зброї на Гуцульщині у XVIII–XIX століттях

  • Рік видання: 2018
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 224

Анотація

Дослідження присвячене художнім особливостям мистецтва декорування різних типів зброї на Гуцульщині у XVIII–XIX ст. У монографії розглянуто історичні, культурні, декоративні та обрядові аспекти розвитку мистецтва декорування гуцульської зброї як складової частини українського декоративно-ужиткового мистецтва, проведено аналіз формотворення зброї на прикладі художньої обробки металу, дерева, шкіри, рогу та кістки, визначено композиційні схеми на декоративних деталях, виокремлено провідні орнаментальні мотиви гуцульської зброї.

Дослідження супроводжує текстовий та ілюстративний каталоги взірців художньо декорованої гуцульської зброї з музейних колекцій.

Для мистецтвознавців, істориків, студентів і викладачів освітніх закладів художніх спеціальностей та усіх поціновувачів мистецтва декорування зброї.

Про видавництво «Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»»

Видання навчальної, наукової, науково-популярної, довідкової літератури. Редакційно-видавничі, додрукарські, поліграфічні послуги. Розповсюдження видавничої продукції, власна мережа книгарень у НУ «Львівська політехніка».