Механіка

  • Рік видання: 2017
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 616

Анотація

У підручнику, який належить перу видатного математика ХХ ст. Стефана Банаха, викладено основи загальної і теоретичної механіки та їх прикладних технічних застосувань. Написаний на основі лекцій, які автор читав студентам Львівської політехніки та Університету Яна Казимира (тепер Львівський національний університет ім. І. Франка). Зміст підручника та науковий рівень викладення матеріалу відповідають типовим навчальним програмам з цієї дисципліни, які залишилися незмінними дотепер. Призначений, насамперед, для тих, хто починає вивчати предмет. Виклад теоретичного матеріалу на високому методичному рівні супроводжують численні приклади розв’язування задач. Фундаментальні фізичні принципи механіки доступно пояснено на багатьох прикладах із великою кількістю рисунків.

Для студентів фізико-математичних та інженерно-технічних спеціальностей університетів, викладачів курсів загальної фізики, теоретичної та прикладної механіки, істориків науки та дослідників творчості С. Банаха.

Про видавництво «Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»»

Видання навчальної, наукової, науково-популярної, довідкової літератури. Редакційно-видавничі, додрукарські, поліграфічні послуги. Розповсюдження видавничої продукції, власна мережа книгарень у НУ «Львівська політехніка».